Acil ihtiyaçlar hiçbir zaman sona ermiyor. Bir ihtiyacı karşıladıktan sonra hemen yeni bir tanesi karşımıza çıkıyor. Pandemi dönemindeki ekonomik dalgalanmalarda yaşamın bu bitmeyen ihtiyaçlarını/harcamalarını karşılamada ciddi bir sıkışıklığa neden oluyor. Ekonomik yönden böylesine olumsuz bir tablo içerisinde ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmak istemiyorsanız düşük faizli ihtiyaç kredisi paketlerini kullanabilirsiniz. Üstelik Vakıfbank ihtiyaçlarınıza şimdi kredi kullanıp, ödemeye tam 3 ay sonra başlamanızı sağlayan kampanya gerçekleştiriyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, tüm müşterileri için tam 36 aya varan vade imkanıyla 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’tan şimdi kullanacağınız ihtiyaç kredisini ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Böylelikle nakit sıkışıklığı dolayısıyla kullandığınız kredinin geri ödemesine aynı ayın sonu itibariyle başlamanızın getireceği ekstra sıkışıklıktan da kurtuluyorsunuz. Vakıfbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sayesinde kullandığınız kredinin ilk ödemesini 3 ay sonra yapabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank %1.55 Faizli İhtiyaç Kredisi

Pandemi dönemi koşullarının getirdiği ekonomik olumsuzluklar içerisinde acil nakit ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayabilir ve geri ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Vakıfbank’ın 2022 Şubat ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak, kredinizin ödemesine 3 ay sonra başlama fırsatını yakalayabiliyorsunuz. Üstelik Vakıfbank’ın ilk kredi taksit ödemesini 3 aya kadar erteleme fırsatı sunan ihtiyaç kredisinde 3 aydan 36 aya varan vade imkanından da faydalanabiliyorsunuz.

36 aya varan vade imkanıyla Vakıfbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisiyle 125.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 3.000 TL ile 50.000 TL arasındaki kredi limitlerinde 36 aya varan vade ve %1.55’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 50.001 TL ile 125.000 TL arasındaki kredi limitinde 3 aydan 24 aya kadar vade seçebilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmenize gerek bırakmıyor. Vakıfbank SMS ile kredi başvuru sistemi sayesinde hemen kredinize başvurabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda “KREDI”, “T.C. kimlik numarası”, “doğum tarihi(GG/AA/YYYY)” ve “aylık gelir” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp, “5724” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.