Vakıfbank, 2022 yaz sezonunda da harcamalarında kredi kartını kullanan müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Vakıfbank’ın harcadıkça kazandıran ve alışverişleri daha tasarruflu hale getiren kampanyaları yoğun ilgi görüyor. Vakıfbank son olarak mutfak giderleri için yapılan alışverişlerde Vakıfbank Worldard kullanan müşterileri 150 TL Worldpuan hediye ediyor. Vakıfbank’ın 150 TL Worldpuan hediyesi nasıl alınır? Vakıfbank Worldcard kampanyası şartları neler?

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank’tan Gıda Harcamalarına 150 TL Hediye

Vakıfbank, tüm Wolrdcard müşterilerine 150 TL’ye varan Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. Tüm Vakıfbank Worldcard müşterilerinin yararlanabildiği kampanya 01.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Vakıfbank Worldcard kredi kartı ile belirlenen sektörlerde yapılacak her 200 TL ve üzerindeki alışveriş için 15 TL değerinde Worldpuan kazanılabiliyor. Kampanya döneminde Vakıfbank müşterileri kampanyadan en fazla farklı günlerde yapacağı 10 farklı işlem için yararlanabiliyor.

Kampanyaya göre Vakıfbank Worldcard sahipleri gıda marketinde 31 Ağustos’a kadar 10 farklı günde yapacağı her bir ilk 200 TL ve üzeri harcamadan sonraki ilk 200 TL ve üzeri harcamaya 15 TL Worldpuan kazanabiliyor. Buna göre kampanya dönemi boyunca 10 defa harcama koşullarına uygun yapılan işlem için toplamda 150 TL değerinde Worldpuan kazanma şansı yakalanıyor.

Kampanyadan kazanılacak tüm Worldpuan bakiyesi otomatik olarak işlem gerçekleştirilen kredi kartına 05.09.2022 tarihine kadar yüklenecektir. Kampanyadan kazanılmış olan ve 05.09.2022 tarihine kadar karta yüklenmiş olan Worldpuan bakiyesinin en geç 05.10.2022 tarihine kadar harcanması gerekmektedir.

Vakıfbank 150 TL Worldpuan Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Vakıfbank’ın 150 TL’ye varan Worldpuan kazandıran kampanyasından yararlanabilmek için kampanya döneminde harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanmış olması gerekiyor. Bu kapsamda kampanyaya SMS veya VakıfBank Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabiliyor. Kampanyaya VakıfBank Mobil uygulamasından katılabilmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” ekranında yer alan “Cepte Kazan” kampanyasındaki “Hemen Katıl” butonuna basılması gerekiyor.

Kampanyaya SMS ile katılabilmek için ise cep telefonunun kısa mesaj servisinde “GIDA” ve “Worldcard kredi kartının son 6 hanesi” bilgilerini arasında bir boşluk olacak şekilde girdikten sonra “6635” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir.