Kredi finansman desteği denildiğinde, son yıllarda en sık akla gelen bankalardan QNB Finansbank oluyor. Bankanın süratli büyümesinde, hazırladığı çeşitli ürünler ve kampanyalar önemli bir katkı sağlıyor. Bankanın hazırladığı en son kampanyalardan biri olan İhtiyaç Kredisi, farklı ihtiyaçlara sahip kesimler için benzersiz avantajlar sunuyor. Banka %1,99’dan başlayan faiz oranını, kullanılan kredinin türü, ödeme seçeneklerinin esnekliği, başvuru sahibinin kredi notu ve katıldığı kampanya gibi değişkenlere göre belirliyor. Bankanın kendi müşterileri için hazırladığı avantajların yanında, yeni müşteri olmak isteyenler için de özel uygulama ve avantajları bulunuyor.

Tanışma Kredisi

Başka banka müşterisiyseniz ya da QNB Finansbank ile ilk defa çalışmaya başlıyorsunuz, %1.99 gibi uygun faiz oranından faydalanabilirsiniz. Yeni müşterilerin bankaya kazandırılması için başvurulan bu yöntem, büyük ilgi görmüş durumda.

Kampanyalı İhtiyaç Kredisi

Bankanın müşterisi olan ve son 1 yıl içerisinde herhangi bir kredi kullanmamış olan kişiler için hazırlanmış özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Bu durumdaki müşteriler için özel faiz oranı başvuru sırasında belirleniyor.

Kolay Ödemeli kredi

Nakit sıkışıklığının yaşandığı dönemlerde başvurulan krediler, geri ödeme konusunda da sorunların oluşmasına neden olabiliyor. Var olan sıkışıklığınız giderilene kadar kullandığınız kredinin aylık ödemelerini düşük tutabiliyorsunuz.

Doğum Günü Kredisi

Doğum gününüzün bulunduğu ayı kapsayan bu kampanyada, size özel faiz indirimlerinden faydalanabiliyorsunuz.

3 Ay Ödemesiz Kredi

Kullandığınız kredinin geri ödemesine 3 ay sonra başlayabileceğiniz şekilde hazırlanmış bir ürün. İhtiyaç kredinizin nakit sıkışıklığınızı çözüme kavuşturmasının yanında, 3 ay boyunca rahatlamanızı da sağlayabilirsiniz.

Finansmaaş Kredisi

Aylıklarını QNB Finansbank aracılığıyla alan müşteriler için, özel faiz ve kampanya koşullarıyla kredi avantajları bulunuyor.

Finansbank İhtiyaç Kredisine Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Teknolojide yaşanan gelişmelerle uyumu en yüksek düzeyde olan bankalardan biri olan QNB Finansbank, başvuru kanalları konusunda çok geniş bir alternatife sahip. QNB Mobil, internet bankacılığı, banka şubeleri, bankanın resmi web sitesi başvuru kanallarını oluşturuyor. Ayrıca 0850 220 8 573 numarasına sahip Alo Kredi Hattı aracılığıyla başvurularınızı dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!