Acil nakde sıkıştığınızda kredi kullanmadan da uygun koşullarda finansman desteği alabilirsiniz. Kredi kartınızdan nakit avans kullanarak da acil nakit ihtiyaçlarınız için çok uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz. Üstelik başvuru olmadan, 7/24 anında tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Çok düşük faiz oranları ve 12 aya varan taksit seçeneğiyle kredi kartınızdan nakit avans çekimi yapabilirsiniz.

Maximum Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye İş Bankası’nın Maximum kredi kartı müşterileri için sunduğu taksitli nakit avans kampanyasından hemen yararlanabilirsiniz. Günün her anında acil nakit ihtiyacınız oluştuğunda, başvuru olmadan hemen Maximum kredi kartınızdan nakit çekim yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartınızdan nakit çekim yaparken, taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabilir ve geri ödemesini bütçenize uygun koşullarda yapabilme şansından yararlanabilirsiniz.

Maximum taksitli nakit avans kullanımlarını Bankamatik, İş Bankası internet şubesi, Maximum Mobil, İşCep ve İş Bankası Çağrı Merkezi kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Maximum kredi kartınıza tanımlanmış olan kullanılabilir nakit avans limitinize eş değer olacak şekilde 30.000 TL’ye kadar nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınızda 5 ile 12 ay arasında taksit seçimi de yapabilirsiniz. Maximum kredi kartı taksitli nakit avans kullanımlarınızda uygulanan faiz oranı ise yalnızca %1.80 olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

QNB Finansbank, günün her anındaki acil nakit ihtiyaçlarınız için 12 takside kadar taksitli nakit avans kullanım fırsatı sunuyor. QNB Finansbank tarafından sunulan CardFinans kredi kartı sahipleri, ücretsiz olarak 7 gün 24 sat kattan nakit çekim desteği sunuyor. Üstelik QNB Finansbank CardFinans kredi kartında 6, 9 ve 12 taksit seçenekleri de sunuyor.

Ekstra faiz uygulamalarıyla karşılaşmadan, sabit taksitli olacak şekilde tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı başvuruda bulunmadan hemen karşılayabilirsiniz. QNB Finasnbank CardFinans kullanılabilir nakit avans limitinize uygun olarak, hemen mobil veya internet şubesinden ya da Finansbank ATM’lerinden taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

QNB Finansbank taksitli nakit avans kullanımını 300 TL ile 15.000 TL arasındaki tüm ihtiyaçlarınız için yapabilirsiniz. 5.000 TL’lik taksitli nakit avans kullanımınızda toplam geri ödeyeceğiniz tutar 5.729.47 TL olurken, taksitleriniz 477.52 TL olur.