O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ekonomide yaşanan dalgalanmalar, vatandaşın cebine yansımaya devam ediyor. Pandemi döneminde küresel boyutta ekonomi ciddi bir sıkıntı içerisinde bulunuyor. Yeni yıl ile birlikte artan eflasyon ülkemizde de vatandaşın nakit ihtiyacını en üst seviyeye çıkarttır. Faturalar, ödemeler ve temel ihtiyaçlar derken, üzerine gelen zamlarla birlikte vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların ürünlerine başvuruyor. Türkiye İş Bankası Pandemi döneminde sunduğu ürünleriyle vatandaşa en fazla destek olan bankalardan. 2022’de sürdürdüğü kampanyasıyla İş Bankası avantajlı taksitli nakit avans ile acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyor.

İş Bankası 15.000 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası

İş Bankası’nın taksitli nakit avans kampanyası ile 15.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanım gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası acil nakit ihtiyaçlarınızda başvuru gerektirmeden ve bekleme olmadan Maximum kredi kartınızdan taksitli nakit avans kullandırıyor. Üstelik 15.000 TL’ye kadar olan tüm taksitli nakit avans kullanımlarınızda 12 aya varan vade imkanından da yararlanabiliyorsunuz.

İş Bankası’nın taksitli nakit avans ürününü 5.000 TL’lik limitli olarak 12 ay vade seçeneğiyle kullandığınızda aylık taksit tutarı sadece 477.46 TL oluyor. Ayrıca 5.000 TL’lik 12 ay vadeli taksitli nakit avans kullanımlarınızda toplam geri ödeme tutarı 5.729.52 TL oluyor. Bu hesaplama ilk taksit ödeme tarihi olan Maximum kredi kartı hesap özeti son ödeme tarihine kadar olan sürenin 30 gün olması üzerinden hesaplanmaktadır.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Türkiye İş Bankası’ndan taksitli nakit avans kullanabilmek için Maximum kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Maximum kredi kartı müşterileri 15.000 TL üst sınırlı olarak kredi kartlarından 12 aya varan vadeli taksitli nakit avans kullanabiliyor. Taksitli nakit avans kullanmak için Maximum mobil uygulamasını veya İş Bankası Bankamatik’lerini kullanabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası internet şubesi, İş Bankası şubeleri, İşCep ve İş Bankası telefon şubesi kanallarından taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kullandığınız taksitli nakit avans ürününü Maximum Mobil, İşCep ve internet şubesinden yaptığınızda tutar “Vadesiz TL” hesabınıza aktarılır. Bankamatik kanalından yaptığınız başvurularda direkt olarak nakit şekilde de alabilirsiniz.