Acil harcamalar için nakde ihtiyacı olan ancak faiz yükü nedeniyle kredi kullanmak istemeyenler için nakit avans kampanyaları sunuluyor. Halkbank, Paraf kredi kartı müşterilerine 7/24 hızlı ve pratik bir şekilde taksitli nakit avans kullanma fırsatı sunuyor. Halkbank’ın taksitli nakit avans kampanyası çerçevesinde 7 gün 24 saat başvuru şartı olmadan, 15.000 TL’ye kadar nakit kullanımı kredi kartından gerçekleştirilebiliyor. Halkbank taksitli nakit avans kampanyasının tüm detayları!

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank tarafından düzenlenen yeni Paraf kredi kartı kampanyası ile birlikte başvuru şartı olmadan nakit çekim yapılabiliyor. Kredi faiz oranlarıyla boğuşmak istemeyenler için kamu bankası Halkbank, 2022 yaz dönemine özel Paraf kredi kartından nakit kullanım desteği sunuyor. Paraf kredi kartı sahipleri, kredi kartlarında tanımlı olan “kullanılabilir nakit avans limiti” doğrultusunda başvuruya gerek olmadan nakit çekim gerçekleştirebiliyor.

Halkbank ATM, Halkbank Mobil, Halkbank İnternet Şubesi ve yanı sıra Halkbank şubelerinden başvuruya gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde nakit çekim gerçekleştirilebiliyor. Üstelik 12 aya varan vade sayısı seçeneğiyle taksitli nakit avans kullanımı çok daha uygun geri ödeme koşullarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Halkbank 15.000 TL Nakit Avans

Halkbank’ın Paraf kredi kartı taksitli nakit avans kampanyası kapsamında 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat, başvuru şartı olmadan kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Halkbank’ın 15.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kampanyası kapsamında 12 aya varan vade imkanından aylık sabit %1.80 faiz oranı üzerinden kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik tüm Paraf kredi kartı müşterilerine 3, 6, 9 ve 12 ay vade seçenekleri sunuluyor. Buna göre 15.000 TL Paraf kredi kartı taksitli nakit avans kullanımı %1.80 faiz oranı üzerinden 12 ay vade için toplam geri ödeme 15.481 TL oluyor.

Paraf kredi kartından kullanılacak taksitli nakit avans limitine uygun olarak kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için Paraf kredi kartında tanımlı olan nakit avans limitine uygun olarak kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Her taksitli nakit avans kullanımında taksit tutarı Paraf kredi kartı ekstresine yansıtılır.