Aktifbank yaptığı girişimler ve hazırladığı bankacılık ürünleriyle, dikkatleri üzerine çeken bir banka olmaya devam ediyor. Sürekli büyüyen ve müşteri kitlesini de arttıran banka, PTT ile yaptığı anlaşmayla adından sıklıkla söz edilen bir banka haline geldi. Tüm PTT şubeleri aynı zamanda Aktifbank şubeleri olarak bankacılık hizmetleri sunuyor. Çeşitli krediler içinde PTT şubelerine başvurabiliyorsunuz. Sektörde daha önce benzeri olmayan bir bankacılık ürününü müşterilerine sunmaya başlayan Aktfibank, nakit sıkışıklığına özel bir çözüm getirmiş. 30 Gün boyunca 1000 TL nakit kredinizi, faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

PTT Aktifbank N’Kolay 1000 TL Faizsiz Kredi Nedir?

Müşteriye özel olarak tanımlanan ve tek taksitle ödenen kredi limiti olarak hazırlanmış bir üründür. Aktifbank müşterileri istediği zaman başvurusunu yaparak bu kredi limitinden hemen faydalanabiliyor. Bankanın müşterisi olmayanlar, başvuruları onaylandıktan sonra, kurye aracılığıyla gönderilen belgeleri imzalayarak, banka kartlarını alabiliyor. Böylece 1000 TL faizsiz kredi limitlerini hemen kullanmaya başlıyorlar.

1000 TL nakitiniz hesabınızda her zaman hazır bir şekilde bekliyor. Kullandığınız zaman, 30 güne kadar tek seferde geri ödemesini gerçekleştirdiğinizde, “0” faizli olarak bu limiti kullanabiliyorsunuz. 30 Günün üzerine çıkan geri ödemelerde, 30 günden sonraki her gün için günlük faiz işletiliyor. Ekonomide yaşadığınız sıkıntılı günlerde sık sık karşılaştığımız nakit ihtiyacına, özel bir çözüm olarak geliştirilmiş bir bankacılık ürünü.

PTT Aktifbank N’Kolay 1000 TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl yapılır?

Bankanın müşterisi olanlar, N Kolay web sitesi aracılığıyla ya da mobil şubeden hemen başvurularını yapabiliyorlar. Başvurular süratli şekilde yanıtlanıyor ve onaylanan limitleriniz hemen hesabınıza yansıtılıyor. Dolayısıyla 30 günlük süreler boyunca kullanabileceğiniz 1000 TL nakit paranız oluyor. Limitinizi bir defa kullandığınızda, tamamen geri ödeyinceye kadar yeniden kullanamıyorsunuz. Ödemenin tamamı yapıldığında, yeniden 30 gün kullanabileceğiniz 1000 TL nakit limitiniz oluşuyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bankanın müşterisi olmayanlar, N Kolay web sitesi, Aktifbank şubeleri ve PTT şubeleri aracılığıyla başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Başvurunuz onaylandığında, Müşteri Bilgi Formuyla beraber ücretsiz olarak N Kolay banka kartınız kuryeyle tarafınıza teslim ediliyor. Teslim sonrasında banka kartınızı kullanarak, 1000 TL nakit limitli ve 30 gün “0” faizli ihtiyaç kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.