Bankaların kredilerde uyguladıkları 3 ay erteleme desteği, vatandaşlara rahat bir nefes aldırıyor. Vatandaş acil nakit ihtiyaçları için bankalardan kullanacakları kredilerin ödemesine tam 3 ay sonra başlıyor. Böylelikle ilk ay itibariyle geri ödemeye başlamanın getirdiği ciddi sıkışıklığın önüne geçiliyor. Ayrıca vatandaşın kredi geri ödemelerinde zorluk yaşamamaları ve daha uygun koşullarda gecikmeye düşmeden borçlarını ödeyebilmelerine yardımcı oluyor. Ülkemizde çoğu devlet ve özel banka tarafından vatandaşa 3 ay ertelemeli kredi veriyor.


Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Vakıfbank 90 gün ödemesiz ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank’ın yanı sıra özel bankacılık kuruluşları TEB ve Şekerbank tarafından da 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sunuluyor.


Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, tüm müşterilerine koşulsuz 3 ay ertelemeli kredi sunuyor. Vakıfbank, 36 ay vadeli 50.000 TL’ye kadar, 24 ay vadeli 125.000 TL’ye kadar 90 gün ödemesiz kredi sunuyor. Üstelik kredi, eşit taksit, artan taksit, azalan taksit ve 3 aylık taksitli şeklinde esnek geri ödeme koşullarına sahip. 3 ay geri ödemesiz Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı sadece %1.55 olarak açıklandı.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!


TEB Düşük Faizli 3 Ay Ödemesiz Kredi

TEB ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanacağınız kredinin ödemesine 3 ay sonra başlayabilirsiniz. TEB 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyası dijital bankacılık kuruluşu CEPTETEB aracılığıyla sunuluyor. CEPTETEB kanalından yapılacak ihtiyaç kredisi başvurusunun onaylanması halinde 24 aya kadar vadeli 3 ay ödemesiz kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik kredi aylık faiz tutarı sadece %2.01 olarak belirlendi.


Şekerbank 3 Ay Ödemesiz Dijital Kredi

Şekerbank, pandemi nedeniyle ekonomik sıkışıklık yaşayan esnafın acil nakit ihtiyaçlarını çok uygun koşullarda karşılayabilecekleri kredi sunuyor. Esnaf ve KOBİ’ler 3 ay ötemeli dijital kredi ile rahat bir nefes alıyor.


Şekerbank, esnaf ve KOBİ’lere özel dijital kredi ürünü 3 aylık ödemesiz dönem dahil toplam 36 ay vade imkanı sunuyor. Ödemesiz dönemlere ilişkin faiz tutarları ise ilk taksit ödemesi esnasında yansıtılıyor. Şekerbank dijital bankacılık kanalları üzerinden şubeye gitmeden başvurunuzu 7 gün 24 saat hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.