Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Dijitalleşen bankacılık hizmetlerinin sağladığı avantajlar özellikle Pandemi dönemi yasakları sürecinde daha fazla kişi tarafından fark edildi. Bu nedenle son dönemde dijital bankacılık hizmetlerine olan talepler artarken, bankalarında bu doğrultuda sunduğu özel ve avantajlı kampanyaları bulunuyor. Akbank, acil nakit ihtiyacı olanların şubeye gitmek zorunda kalmadan anında kredi kullanabilecekleri direkt kredi kampanyasını sunuyor. Akbank direkt kredi ile her ihtiyaç duyduğunuz anda kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İşte detaylar!

Akbank Anında Direkt Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en önemli bankacılık kuruluşlarından Akbank, 2022’de sadece kredi kullanmak için şubeye gitmek zorunda kalmamanızı sağlayan yeni bir kredi sunuyor. Akbank direkt kredi veya Akbank anında kredi olarak isimlendirilen Akbank’ın bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına mobil veya internet bankacılığı kanallarından başvuru yapılabiliyor.

Akbank’ın sadece Akbank Mobil ve Akbank İnternet Şubesi şeklinde hizmet kanallarına özel olan direkt kredi ürününe 7 gün 24 saat başvuru yapabiliyorsunuz. Akbank dijital krediye başvuru yaptığınız anda dakikalar içerisinde değerlendirmeniz, tamamlanıyor. Onaylanan kredi limitiniz doğrudan Akbank Vadesiz TL hesabınıza kullanıma hazır şekilde aktarılıyor. Böylelikle artık kredi kullanmak için şubeye gitmekle vakit kaybetmek veya mesai saatini beklemek gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Akbank Mobil’de 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank’ın mobil ve internet şubesi kanallarından başvuru yapılabilen anında bireysel ihtiyaç kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayabilir, ödemeye ise sonra başlayabilirsiniz. Çünkü Akbank anında bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 aya varan ödemesiz dönem fırsatından yararlanabilirsiniz. Akbank direkt kredi kampanyasıyla şimdi kullanacağınız kredinin ilk taksit ödemesini tam 3 ay sonra yapabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi kampanyası ile 3 ay ertelemeli olarak tam 36 aya varan vade fırsatından da yararlanabilirsiniz. Bankacılık mevzuatı gereğince en fazla 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçilebilir. Üzerindeki tutarlar için 24 ay vade seçimi yapılabiliyor. Üstelik Akbank, 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde sadece %1.93’ten başlayan kredi faiz oranları sunuyor. Buna göre Akbank direkt ile kullanacağını 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 30.000 TL tutarındaki bireyse ihtiyaç kredisinde sadece %1.93 faiz oranı üzerinden hesaplama yapılarak, ayda sadece 1.235.21 TL taksit ödemesi yapabilirsiniz.