Eğitim, sağlık veya en temel ihtiyaçlar için dönem dönem acil nakde ihtiyaç duyulabiliyor. Özellikle Pandemi dönemiyle birlikte artan işsizlik oranları, yüksek enflasyon ve piyasa fiyatlarıyla birlikte düşen gelirle toplu nakit ihtiyaçlarının artmasına neden olmuştur. Acil harcamalarınız için bankaların sunduğu nakit avans fırsatları ise size rahat bir nefes aldırıyor. Eğitimden, sağlığa tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan başvurusuz nakit desteği alabilirsiniz.

Yapı Kredi WorldCard Nakit Avans Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’nın WorldCard müşterilerine özel sunduğu nakit avans kampanyasından taksitli şekilde faydalanabilirsiniz. Kredi kartınızdan taksitli nakit avans kullanarak, acil nakit ihtiyaçlarınızı hem kolay ve hızlı hem de uygun koşullarda karşılayabilirsiniz. Çünkü nakit avans kullanımları, kredi çekimlerine göre çok daha avantajlı koşullara sahiptir.

Yapı Kredi’nin WorldCard nakit avans kampanyası sayesinde çok uygun taksit tutarları ve faiz oranları ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik size özel uygun ödeme koşullarından da faydalanabilirsiniz.

WorldCard Nakit Çözümler Kampanyası Koşulları

WorldCard ile Yapı Kredi tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızda 5 ile 12 taksit seçeneğiyle çözüm oluşturabilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avans kullanımı için başvuru yapmanıza ve onay beklemenize gerek yoktur. Günün her saatinde acil nakit ihtiyacınız olduğunda Yapı Kredi dijital bankacılık kanallarından veya ATM’lerinden hemen taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Taksitli nakit avans kullanabilmek için WordCard kredi kartı sahibi olmanız ve kredi kartınızda kullanılabilir nakit avans limiti tanımlanmış olması gerekmektedir. Kredi kartınızın limitine uygun olarak belirlenen kullanılabilir nakit avans limiti üzerinden ihtiyacınız ölçüsünde taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

12 aya varan taksit imkanından faydalanabileceğiniz Yapı Kredi nakit avans kampanyasında sadece %1.80 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle çok daha uygun taksit tutarları ve çok daha avantajlı toplam geri ödeme tutarıyla acil nakit ihtiyaçlarınıza finansman oluşturabilirsiniz. Taksitli nakit avansta alt limit 300 TL’dir. 10.000 TL’lik taksitli nakit avans kullanımınızda aylık taksit tutarlarınız 954.91 TL olur. Toplam geri ödemeniz gereken tutar ise 11.458.95 TL olur. 7/24 dijital bankacılık kanallarından Yapı Kredi taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.