PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA geleneksel olarak sürdürdüğü bayram kredisine, bu yıl farklı bir açı kazandırdı. Bankaların özellikle salgın döneminde, uzaktan yapılabilen bankacılık işlemlerinin önemini fark etmesi üzerine, daha önce banka müşterisi olma sürecinin uzaktan yapılıyor olması sorununu ortadan kaldırmak için sürdürdüğü çalışmalar bulunuyor. Garanti BBVA bu alanda öncü bir bankacılık anlayışına sahip. Uzaktan müşteri olma teknolojisi olarak da adlandırdığı yeni bir hizmet türü aracılığıyla, Garanti BBVA Mobil uygulaması cep telefonuna indirilerek süratli bir şekilde bankanın yeni müşterisi olabiliyorsunuz.

Bu çerçevede yeni hizmetin tanıtımı ve daha fazla kişi tarafından kullanılmasını sağlamak amacıyla, Garanti BBVA sürekli yeni kampanyalar düzenliyor. Hazırlanan son kampanya da 7 Temmuz 2022, yani Kurban Bayramı arifesine kadar, “Müşteri olmak istiyorum” seçeneğini kullanarak, mobil uygulama aracılığıyla bankanın müşterisi olan herkes, % 0,99 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Garanti BBVA % 0,99 Faizli Kredi Nasıl Kullanılıyor?

Garanti BBVA, Kurban Bayramı öncesinde, bayram kredisi olarak 5.000 liraya kadar, 12 ay vadeli krediyi % 0,99 gibi çok düşük bir faiz oranıyla sunuyor. Bu avantajdan faydalanabilmek için yapmanız gereken, 7 Temmuz tarihine kadar cep telefonunuza Garanti BBVA mobil uygulamasını indirmek. Uygulamanın indirilmesinden sonra, “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Ardından gereken işlemleri ve yapmanız gereken görüntülü görüşmeyi tamamlayarak, şubeye gitmeden Garanti BBVA müşterisi olabiliyorsunuz. Bu yolla müşteri olan herkes, 5.000 lira krediyi, 12 ay vade seçeneğiyle kullandığında, % 0.99 gibi eşsiz bir faiz oranından faydalanabiliyor.

Garanti BBVA %0,99 Faizli Krediden Kimler Faydalanabiliyor?

Krediden Garanti BBVA müşterisi olma sürecini, mobil uygulama aracılığıyla uzaktan gerçekleştiren tüm bireysel müşteriler faydalanabiliyor. Yanı sıra şahıs firması sahibi olan bireysel müşteriler de düşük faiz avantajlı bu kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyadan ticari hesap açtıranlar yararlanamıyor.
Garanti BBVA tarafından bayramın hemen öncesi olan 7 Temmuz tarihine kadar sürdürülen kampanyadan, şu ana kadar birçok kişi faydalanmış durumda. Bayramda artan ihtiyaçlara çözüm oluşturmak için, Garanti BBVA tarafından sunulan bu avantajdan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Kampanyadan faydalanmak için son başvuru tarihi 7 Temmuz 2022.