Günümüzün ekonomik sisteminde kredi kartları çok büyük öneme sahip. Gerektiğinde alışverişlerimizde sundukları avantajlar, gerektiğinde acil nakit ihtiyaçlarına sundukları çözümlerle vazgeçilmezimiz durumundalar. Bu durum bankaların bir ürün olarak sunduğu kredi kartlarını, çok çeşitli avantajlarla desteklemelerine de sebep oluyor. Yapı Kredi Bankası Worldcard ve Vadaa sistemiyle, alışverişten nakit avansa kadar her konuda çok özel avantajları kullanıcılarına sunan bir ürün geliştirmiş. Worldcard sahipleri acil nakite ihtiyaç duyduğunda, Vadaa tarafından sunulan avantajlardan faydalanabiliyor ve nakit akışını en avantajlı şekilde yeniden düzenleyebiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Yapı Kredi Bankası Worldcard Nakit Avans Nedir?

Yapı Kredi Bankası Worldcard sahipleri, tüm kredi kartlarında olduğu gibi bir üst harcama limiti ve nakit çekim limitine sahip oluyor. Kartlarının nakit çekim limitleri dahilinde, istedikleri zaman nakit avansa kullanabiliyorlar. Nakit avansa kullanımları, kullanılan miktara göre değişkenlik gösteren faiz oranlarıyla sunuluyor. İhtiyacınız olan tutarda nakit çekimi, banka şubelerinden, ATM’ler aracılığıyla, 444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından QR Kod aracılığıyla hemen yapabiliyorsunuz. Aniden ortaya çıkabilen nakit ihtiyaçlarında, eşsiz bir avantaj sağlayan bu ürün sayesinde, ihtiyaçlarınızı ertelemeniz gerekmiyor.

Yapı Kredi Bankası Taksitli Nakit Avans Nedir?

Yapı Kredi Bankası Worldcard sahipleri, Vadaa’nın sunduğu özel avantajlara sahipleri Bu avantajlardan bir tanesi olan Taksitli Nakit Avans sistemi, nakit avansa ihtiyaç duyduğunuzda bunu taksitli bir şekilde geri ödemek üzere kartınızdan karşılamanızı sağlıyor. Kullandığınız nakit avansı 5 ile 12 ay vadede taksitlendirebilmenizi sağlayan bu sistem sayesinde, geri ödemelerinizi daha kolay ve bütçenize ilave yük oluşturmadan yapabiliyorsunuz.

Taksitli Nakit Avans sisteminde, nakit çekim ücreti olmadan, % 2,19 faiz oranıyla kullandığınız tutarı 12 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Çekim işlemini gerçekleştirirken, banka tarafından sunulan ödeme planında, tüm masraflarla birlikte, aylık ödemeniz gereken tutarda tarafınıza bildiriliyor. Çekim işlemini yaptığınız gün itibariyle başlayan vadelendirme, bir sonraki ay hangi gün ödeme yapmanız gerektiği, masraflar gibi tüm ayrıntılar ödeme planıyla tarafınıza önceden bildiriliyor. Bu sayede bütçenizi buna göre ayarlayabilmenizi ve oluşan ihtiyacın süratle karşılanmasını sağlayabiliyorsunuz.