Dijital bankacılık hizmetlerinin avantajları ve kolaylıkları, Pandemi döneminde daha fazla fark edildi. Günümüzde dijital bankacılık altyapısı sayesinde şubeye gitmeden neredeyse tüm bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Akbank yeni müşteri başvurularını dahi şubeye gitmeden yapabilme fırsatı sunan Akbank dijital bankacılık artık 7/24 kredi kullanma fırsatı sunuyor. Akbank’ın anında kredi ürünüyle nerede olursanız olun veya saat kaç olursa olsun hemen acil nakit ihtiyacınız kadar kredi kullanabilirsiniz. Peki Akbank direkt kredi başvurusu nasıl yapılır? Akbank kredi şartları neler? Tüm detaylarıyla birlikte haberimizde!

Akbank’tan Şubeye Gitmeden Kredi Kullandıran Kampanya

Akbank, son yıllarda dijital bankacılık altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda bankacılık işlemlerinin daha hızlı ve daha güvenli yapılabildiği dijital bankacılık kanallarından yeni müşteri, kredi kartı ve hatta kredi başvuruları dahi almaya başladı. Üstelik Akbank ihtiyaç kredisi kullanımı Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi üzerinden 7/24 gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle bankaya gitmekle uğraşmadan anında kredi kullanılabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank Direkt Kredi Kampanyasının Koşulları

Akbank tarafından duyurulan yeni direkt kredi kampanyası ile birlikte oturduğunuz yerden tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Üstelik Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi kanallarından yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında tam 36 aya varan vade desteğinden yararlanılabiliyor. Ayrıca tüm Akbanklılar, direkt kredi ürününde ilk ödemesini tam 3 ay sonra yapmaya başlıyor. İhtiyaçlar yerine ödemelerini erteleme imkanı sunan Akbank direkt kredi kampanyasına başvurular kolayca yapılabiliyor.

Akbank direkt kredi ile 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için gelir belgesi, imza veya belge olmadan dakikalar içerisinde kredi kullanılabiliyor. Akbank müşterilerinin Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi üzerinden yapacakları kredi başvuruları dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor. Ayrıca onaylanan kredi limiti anında Akbank Vadesiz TL hesabına tanımlanmaktadır.

Akbank direkt kredi ile 50.001 TL’ye kadar 36 ay vade ve 50.001 TL ile 100.00 TL arasına 24 ay vade seçilebiliyor. Ayrıca 3 ay ödemesiz dönem seçimi de yapılabilen direkt kredide %2.11’den başlayan faiz oranları da sunuluyor. Böylelikle çok daha düşük kredi taksit tutarlarıyla, Akbank ihtiyaç kredisi geri ödemeleri ekonomik açıdan daha uygun koşullarda gerçekleştirilebiliyor.