Bankaların nakit çözümleri ile artık kredi kullanmadan da acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik o bankaların nakit avans ürünleri sayesinde çok uygun geri ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Bankacılık sektöründe nakit avans ürünlerini isterseniz taksitle kullanabilirsiniz. Taksitli nakit avans kampanyalarındaki düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarınızı başvuru olmadan ve şubeye gitmeden hemen kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, tüm Worldcard müşterilerine taksitli nakit avans kullanım fırsatı sunuyor. Şubeye gitmenize gerek olmadan ve başvuruya gerek duymadan her ihtiyaç duyduğunuz anda Worldcard kredi kartınızdan nakit avans çekimini ister tek çekimde ister de taksitle yapabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda Yapı Kredi Wolrdcard’ınızdan hemen taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden başvuru şartı olmadan 7/24 anında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Yapı Kredi taksitli nakit avans kullanımında 3 aydan başlayan ve 12 aya varan vade seçeneklerinden ve sadece %1.80 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi taksitli nakit avans kullanımını kredi kartınızda tanımlanmış olan kullanılabilir nakit avans limitine uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz. Nakit avans kullanımını 300 TL ve üzeri nakit ihtiyaçlarınız için hemen gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi taksitli nakit avans kullanımını 1.000 TL için yaptığınızda 12 ay vadeye sadece %1.80 faiz oranı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık 95.49 TL aylık taksit tutarı ve toplam 1.145.89 TL şeklindeki geri ödeme tutarı oluşur.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank, Paraf kredi kartı müşterileri için taksitli nakit avans kampanyası sunuyor. Paraf kredi kartı müşterileri 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat başvuru şartı olmadan 12 ay taksitli nakit avans kullanabiliyor.

Paraf taksitli nakit avans kampanyası kapsamında kullanımı Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil, Halkbank Çağrı Merkezi ve Halkbank ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarında 12 ay vade ve %1.80 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Halkbank kredi kartınızdaki tanımlı kullanılabilir nakit avans limitinize uygun olarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz.