TEB, yeni müşteri olanlara 300 TL’ye varan nakit hediye ediyor. TEB, dijital bankacılıktan ilk defa TEB’li olan müşterilerine özel olarak yapacakları tüm e-ticaret alışverişlerinde 300 TL’ye varan nakit iade ediyor. İşte TEB tarafından CEPTETEB’e özel olarak düzenlenen 300 TL hediye kampanyasının koşulları, başvuru yöntemleri ve diğer detayları!

TEB’den Yeni Müşterilere 300 TL

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), yeni dijital bankacılık kampanyasıyla müşterilerine 300 TL’ye varan nakit iade ediyor. TEB dijital bankacılık ile ilk defa müşteri olan yeni müşterilerinin yapacakları alışverişlerinde 300 TL’ye varan nakit iade imkanından yararlanmasını sağlıyor. CEPTETEB uygulamasına özel olan kampanya ile dakikalar içerisinde TEB şubelerine gitmeden, imzasız ve evraksız TEB’li olunabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

CEPTETEB Müşteri Olma

TEB’in dijital bankacılık uygulaması CEPTETEB ile birlikte artık dakikalar içerisinde şubeye gitmeden TEB müşterisi olunabiliyor. Kampanyadan yararlanmak üzere TEB müşterisi olmak için CEPTETEB uygulamasını cihazınıza indirmeniz yeterlidir. CEPTETEB uygulamasını indirdikten sonra uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, görüntülü konuşma desteği üzerinden dakikalar içerisinde TEB’li olabilirsiniz.

E-Ticaret Harcamalarına %5 İade

CEPTETEB uygulamasından ilk defa TEB müşterisi olanlar, müşteri olduktan sonraki 6 ay boyunca CEPTETEB Banka kartı ile yapacağı e-ticaret harcamalarında tutarın %5’i kadar nakit iadesi alabiliyor. Kampanya dönemi boyunca CEPTETEB müşterilerinin e-ticaret harcamalarında her ay kazanabilecekleri maksimum nakit iade tutarı 50 TL’dir. 6 ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında her ay 50 TL’den toplamda 300 TL tutarında nakit iade alınabiliyor. 

Kampanya 01.07.2022 ile 31.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için CEPTETEB banka kartı ile yapılacak toplam alışveriş tutarının minimum 1.000 TL olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılan e-ticaret harcamalarından kazanılan nakit iade tutarı ödemeleri CEPTETEB banka kartına bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde gerçekleştirilmektedir. Söz konusu nakit iadelerin kullanımına ilişkin olarak ise herhangi bir süre sınırlaması bulunmuyor. Ayrıca her ay 1.000 TL harcama koşulunun tamamlanamaması kampanya hakkını kaybettirmez.

Bir ay 500 TL olan harcamanın ardından bir sonraki ay 1.500 TL olarak işlem gerçekleştirildiyse online alışveriş işlem tutarını oluşturan kısımda %5 iade nakit iadesi alınabilir.