Yaşadığımız ekonomik dalgalanma sırasında, nakit ihtiyacı çok geniş bir kesim için artmış durumda. Acil nakit ihtiyacının karşılanması içinde, en çok başvurulan seçenek bankaların sunduğu kredi finansman ürünleri oluyor. Bazı bankalar, acil nakit ihtiyacının yaşanan nakit sıkışıklığından kaynaklı olması nedeniyle, 3 ay ertelemeli ürünler sunarak müşterilerinin rahat bir nefes alabilmesini sağlıyor. Bu şekilde sunulan krediler, kullanıldıktan 3 sonra ödemesinin başlamasıyla, nakit sıkışıklığının aşılmasını sağlıyor. Okuyucularımız için 3 Ay Ertelemeli Kredi ürününü sunan bankaları, koşullarıyla birlikte listeledik.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası’ nın Dijital Bankacılık platformu olan CEPTETEB, birçok avantajı bir arada sunan bir hizmet yaklaşımına sahip. CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli Kredi ürünü, bankaya yeni müşteri olanlar için % 1,85 faiz oranından başlayan özel bir avantaja da sahip. En az 1.000 TL ve en fazla 100.000 TL olarak kullanabileceğiniz kredi için, 50.000 TL’ ye kadar olan krediler, yasal mevzuata uygun olarak 36 ay vadede kullanılabiliyor. 50.000 TL ve üzeri olan kredilerse, en fazla 24 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Kullanılan kredinin ödemesi 3 ay sonra başlıyor ve bu 3 aylık süre dahil olmak üzere 36 ay vade veya 24 ay vade seçeneği sunuluyor. Kredi için 18 ile 70 yaş arasında kişiler hemen başvurabiliyor ve herhangi bir belge ya da kefil talep edilmiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING çok geniş bankacılık ürünü seçenekleri sunan bir bankacılık yaklaşımına sahip. 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği, banka tarafından en fazla 50.000 TL olarak sunuluyor ve 36 ay vade seçeneğine sahip. Banka başvuruları, başvuru tutarı ve kredi notuna göre farklı risk değerlendirmelerine tabii tutuyor. Bu çerçevede kredi faiz oranı % 1,89 ile % 4,49 arasında değişiyor. Aynı zamanda düşük kredi notuna sahip kişilerde böylece kredi ürününden faydalanabiliyor.

Yapı Kredi bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç kredisi

Yapı Kredi bankası, müşterilerine sunduğu bu ürün avantajında, büyük bir süratle kredi kullanımını sağlıyor. Bankanın politikası gereği, her müşterinin var olan kredi limiti nedeniyle, başvuruyu yaptığınız an kredinizin onayını da alıyorsunuz. Banka müşterisi olduğunuz için, kredinizi hemen hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Başvuru sırasında 3 ay ertelemeli kredi seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Kredi en fazla 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.