Bankaların en fazla müşteriye ulaştıkları kredi ürünü, bireysel ihtiyaç kredileri ya da tüketici kredisi isimleriyle sunuluyor. Bankaların hazırladığı çeşitli kampanyalarla sunulan bu ürünler, kullanıcılar açısından birçok farklı avantaj taşıyor. Bu avantajlar başvuru sürecinden başlayarak, kullanılabilen tutara ve uygulanan faiz oranlarına kadar değişebiliyor. Okuyucularımız için, son zamanlarda en çok tercih edilen ihtiyaç kredilerini derledik.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası kendi müşterilerine ve banka müşterisi olmayanlara farklı avantajlar sunuyor. Banka müşterileri İşCep mobil uygulaması, İnternet şubesi, resmi web sitesi isbank.com.tr, Bankamatikler, SMS, 0 850 724 0 724 telefon şubesi kanallarını kullanarak başvurularını yapabiliyor. Başvurular süratle inceleniyor ve onayı birkaç dakika içerisinde kullanıcıya ulaştırılıyor.

Kısa mesajla başvurunuzu NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, DOĞUM TARİHİ aralarında boşluk bırakılarak yazıp 4402’ ye kısa mesaj olarak atarak yapabiliyorsunuz. Kısa mesajla başvuruyu banka müşterisi olmayanlarda yapabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, isbank.com.tr üzerinden, İşCep mobil uygulamasını telefonuna indirerek, Bankamatiklerde Kartsız İşlem menüsünden “Başvurular” > “İhtiyaç Kredisi” adımlarını takip ederek kredi başvurusu yapabiliyorlar. 100.000 liraya kadar olan kredi ihtiyaçları, “Anında Kredi” kapsamında süratle yanıtlanıyor. 3 Erteleme avantajı da sunan banka, % 2,05’ den başlayan ve başvuru sahibinin kredi notuna göre değişen oranlarda faiz uyguluyor.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredileri

Banka kendi müşterilerin uyguladığı ön tanımlı kredi sistemiyle, başvuruları son derece süratli bir şekilde yanıtlıyor. Başvurular, Yapı Kredi Mobil uygulaması, internet bankacılığı, ATM’ ler, şubeler ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla yapılabiliyor. Bankanın müşterisi olmayanlar, resmi web platformu aracılığıyla başvuru yapabiliyorlar. Banka müşterisi olmayanlar, cep telefonlarına Yapı Kredi mobil uygulamasını indirerek, birkaç dakika içerisinde müşteri olabiliyor ve kredi başvurusu yapabiliyor. İpotekli kredi türleri ve 3 aya kadar erteleme avantajları sunan banka, başvuru sahibinin kredi notuna ve kullanılan kredi tutarına göre değişen faiz oranları uyguluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. Direkt Kredi adı altında sunulan ihtiyaç kredilerine, Akbank mobil uygulaması, internet bankacılığı ve ATM’ ker aracılığıyla başvurabiliyor, birkaç dakika içerisinde hesabınıza iletilen krediyi kullanabiliyorsunuz. Banka müşterisi olmayanlar, cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyebiliyor ve birkaç dakika içerisinde banka müşterisi olabiliyor. 3 Ay erteleme, 36 aya kadar vade ve başvuru sahibinin sahip olduğu kredi notuna göre uygulanan farklı faiz oranları avantajları bulunuyor. Banka şu anda en düşük % 2,11 faiz uyguluyor.