Vatandaş ekonomik dalgalanmalar ve artan enflasyonla yükselen fiyatlar nedeniyle ciddi bir nakit sıkışıklığı yaşıyor. Her sektörde gelen yeni zamlarla birlikte vatandaş için birikim yapmak pek mümkün olmuyor. Birikim yapamayınca ortaya çıkan acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturulamıyor. Böyle durumlarda vatandaşların ilk tercihi bankalar oluyor. Bankaların sundukları dijital ihtiyaç kredileriyle 7/24 tüm acil nakit ihtiyaçları için vatandaş kredi kullanabiliyor. Türkiye’nin en büyük bankası Ziraat Bankası'ndan vatandaşlara anında kredi kampanyası sunuluyor.

Ziraat Bankası Anında Kredi Paketi

Ziraat Bankası’nın dijital kredi ürünleri arasında yer alan anında kredi paketiyle 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyaçlarınıza hemen kredi kullanabilirsiniz. Özellikle Ziraat Bankası şubelerine gitmek zorunda kalmadan Ziraat dijital bankacılık kanalları üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası’nın bu kampanyasından sadece maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekli ve çalışan müşteriler yararlanabiliyor. Yani Ziraat anında kredi ile nakit ihtiyaçlarınız için şubeye gitmeden kredi kullanabilmek için bankanın maaş müşterisi olmanız gerekiyor.

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüm emekli ve çalışanlar 7/24 Ziraat dijital bankacılık kanalları üzerinden krediye başvurabiliyor. Onaylanan kredileri anında Ziraat Vadesiz TL hesaplarına aktarılarak, kullanım için hazır hale getiriliyor. Böylelikle şubeye gitme, çok sayıda imza verme gibi geride kalmış uygulamalarla uğraşmak zorunda da kalmıyorsunuz.

Ziraat Anında Kredi 36 Aya Varan Vade İmkanı

Ziraat Bankası’nın anında kredi ürününü 36 aya varan vade imkanından yararlanarak, kullanabilirsiniz. Ancak kullanacağınız kredi limiti 50.001 TL ve üzerinde olduğunda bankacılık yasaları gereğince en fazla 24 aya kadar vade seçebiliyorsunuz. 50.000 TL altı kredi limitleri için rahatlıkla 36 aya kadar vade seçimi yapabilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ziraat anında kredi başvuru işlemlerinizi Ziraat Mobil uygulamasından veya Ziraat İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Dijital bankacılık platformlarında müşteri bilgilerinizle giriş yapabilir, “Krediler” sayfasında yer alan “Dijital Kredi” ürünlerine erişerek, anında krediye kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer Ziraat başvuru kanallarından Dijital Kredi için başvuru yapamıyorsunuz. Kullanacağınız kredi ile birlikte “Hayat Sigortası” ürünü zorunlu olarak uygulanıyor.