Acil harcamaları için nakde ihtiyacı olanlara Akbank’tan müjde geldi. İhtiyaç kredilerinde faiz oranları artarken Akbank, yaz sezonundaki ihtiyaçlarınıza özel ihtiyaç kredisinde faiz indirimi müjdesi geldi. Akbank, Ağustos ayına özel %0.99 faizli 7.500 TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyası gerçekleştiriyor. Peki Akbank’ın %0.99 faizli ihtiyaç kredisini kimler kullanabilir? Akbank %0.99 faizli 7.500 TL limitli ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır? Tüm detaylar haberimizde!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank’tan %0.99 Faizli İhtiyaç Kredisi

Akbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla birlikte tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza çok uygun faizli ve uygun geri ödeme koşullu kredi ile çözüm sağlayabilirsiniz. Akbank’ın düzenlediği yeni ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde Ağustos ayı boyunca sadece %0.99 faizli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Bankanın %0.99 faizli ihtiyaç kredisinde en yüksek kredi limiti ise 7.500 TL olarak açıklandı.

Akbank Mobil Uygulamasına Özel Düşük Faizli Kredi

Akbank’ın 02.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli ihtiyaç kredisi kampanyasından mevcut Akbank müşterileri yararlanamıyor. Kampanyadan yararlanarak sadece %0.99 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilmek için kampanya döneminde Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı olunması gerekiyor.

31 Ağustos’a kadar Akbank Mobil’i ilk defa cihazına indiren ve uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, şubeye gitmeden, imzasız ve evraksız Akbank müşterisi olanlar, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Akbank Mobil uygulamasından müşteri olanların kampanyalı faiz oranları üzerinden kredi kullanabilmesi için müşteri olma işlemlerinin tamamlanmasından sonra en geç 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisine yine Akbank Mobil uygulamasından başvuruda bulunması gerekiyor.

Akbank Mobil uygulamasından yapılan ihtiyaç kredisi başvurusu sayesinde 7.500 TL’ye kadar limitli ihtiyaç kredisini %0.99 faizle kullanabilmek mümkün oluyor. Kampanya kapsamında %0.99 faiz oranından yararlanabilmek için kullanılabilecek en yüksek limit 7.500 TL olarak açıklandı. Seçilebilecek en uzun vade sayısı ise 12 ay vade olarak duyuruldu. Yani Akbank Mobil’den ilk defa Akbanklı olanlar 7.500 TL limitli ihtiyaç kredisini 12 ay vadeye kadar %0.99 faiz oranı üzerinden kullanabiliyor. Kredi başvurusu onaylandığı anda Akbank Vadesiz TL hesabına kullanıma hazır şekilde kredi limiti tanımlanıyor.