Sabancı Ailesi, bir yandan düğün hazırlıklarıyla bir yandan da Hakan Sabancı'nın peşini bırakmayan Aygün Aydın'la uğraşmak zorunda kalmıştı. Ama o günler artık geride kalmış gibi duruyor!

Sabancılar, Türkiye'de adını ve yüzünü herkese ezberleten Sakıp Sabancı'nın da etkisiyle, uzun yıllardır en çok takip edilen ve sevilen ailelerden biri oldu. Ailesinin son kuşağı ise işlerinden çok basına yaptıkları açıklamalar ve aşk haberleriyle gündem oluyor! Özellikle Hakan Sabancı ve Hacı Sabancı kardeşlerin aşk hayatı magazin gündemini uzun bir süredir en çok meşgul eden konular arasında yer alıyor. Neyse ki, Hacı Sabancı hayatının aşkı Nazlı Kayı'yla tanıştı ve evlenmeye karar verdi. Ama "playboy" Hakan Sabancı, Aygün Aydın'la da kısa bir aşk yaşayınca olanlar oldu!

Aylardır Peşini Bırakmıyor

Aygün Aydın Hakan Sabancı

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın'ın geçtiğimiz yıl kısa bir aşk yaşadığı söyleniyordu. Ama buna inanmayanlar olunca Aygün Aydın eski sevgilisiyle olan yazışmalarını ifşa etti. Olay burada bitecek diye düşünülüyordu. Ne var ki, hızını alamayan Aygün Aydın eski sevgilisiyle ilgili paylaşımlarına devam etti. İş Hakan Sabancı'nın uzaklaştırma kararı çıkarmasına kadar vardı. Kararı ihlal eden Aygün Aydın da üç gün zorlama hapis yattı! 

Hakan Sabancı Aygün Aydın

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Hapisten çıktıktan sonra "Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Seni yerle bir etmeden bu dünyada göçüp gitmeyeceğim." diyen Aygün Aydın, skandal sözleri yüzünden 15 gün daha hapis cezası yedi! Neyse ki, artık duruldu ve yeni bir aşka yelken açtı. Böylece, Sabancılar da en az bunun kadar önemli bir meseleye yoğunlaştı, Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı'nın düğünü!

Detayları Paylaştı

Hacı Sabancı Nazlı Kayı

Hacı Sabancı da kardeşi Hakan Sabancı kadar olmasa da aşk hayatıyla konuşulan bir isimdi. Ama artık Nazlı Kayı'yla ne kadar yakıştıkları ve düğünlerinin nasıl olacağı konuşuluyor! Geçtiğimiz yıl nişanlanan çift pandemi ve büyük ihtimalle Aygün Aydın skandalı yüzünden düğünlerini erteliyordu. Nihayet, önümüzdeki hafta düğünün ilk adımı gerçekleşiyor!

Nazlı Kayı story

Nazlı Kayı, yakın arkadaşları için düzenleyeceği bekarlığa veda partisiyle ilgili bazı detayları paylaştı ve partinin haftaya gerçekleşeceğini söyledi. Öyleyse düğün de çok geçmeden yapılacak demektir!