Söylemezsem Olmaz'ın deli dolu yorumcusu Seren Serengil, uzun süredir magazin gündeminden düşmedi. Bir dönem aşkları, evlilikleri ve kaybettiği bebekleri ile gündeme gelen ünlü sunucu, şimdilerde ise hastalıkları ve yılan hikayesine dönen ameliyatları ile magazinin gözdesi.

Kilo Vereyim Derken Sağlığından Oldu

seren serengil tekne-2

Kilolarından kurtulmak için 2 kere mide küçültme ameliyatı geçiren Seren Serengil amacına ulaşarak kiloları verdi, ancak sağlığını kaybetti. Dumping sendromu yüzünden kilo vermenin önüne geçemedi ve 46 kiloya kadar düştü. Son dönemlerdeki görüntüsü ile herkesi üzen ünlü sunucu geçtiğimiz kış, ameliyat olmazsa yazı göremeyeceğini söyledi.

Ameliyat Olacağım Diyip Stüdyoya Geldi

seren serengil hastane-3

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de bahar aylarında, Söylemezsem Olmaz'ın finalinden hemen önce yoğun sancılar sebebiyle hasteneye kaldırılan Seren Serengil, safra kesesinde taş olduğunu öğrendi. Hastaneden yaptığı paylaşımla, takipçilerine acilen ameliyata gireceğini söyledi. Herkes onun ameliyatının nasıl geçtiğine dair bir haber beklerken, o hastaneden taburcu olup Söylemezsem Olmaz stüdyosuna geldi.

Koltuğunu Kaptırmaktan Korktu

seren serengil (3)

Ünlü sunucunun bu hamlesi, koltuğunu kaptırmaktan korktuğuna yoruldu. Çünkü Seren Serengil'in hastanede yattığı gün programda onun yerine Deniz Akkaya yer aldı. Son derece düzgün ve aşağılayıcı tavırlardan uzak yorumlar yapan Akkaya'nın sunuculuğu bir hayli taktir topladı. Öyle tahmin ediyoruz ki bu yorumları okuyan Seren Serengil, koltuğunu kaptırmamak için hastalığını unutup ayaklandı.

Ameliyatı Bırakıp Tatile Çıktı

seren serengil salıncak-1

Stüdyoya gelişinin sebebini Seyircilerimle vedalaşmak istedim, o yüzden ameliyatımı sezon finalinden sonraya erteledim" sözleriyle açıklayan Seren Serengil, finalin hemen ardından soluğu Fethiye'de aldı. Bir süre otelde konaklayan ünlü sunucu daha sonra restorasyonu tamamlanan yatına yerleşti.

Nihayet Bıçak Altına Yattı

seren serengil ameliyat oldu-2

Aylar boyunca denizin ve güneşin keyfini çıkaran Seren Serengil'in dilinden hastalığı ve ameliyatı hiç düşmedi, ancak bu konuda bir girişim de göstermedi. Taa ki geçtiğimiz hafta İstanbul'a dönene kadar. Tatilini şimdilik noktalayan ünlü sunucu, safra kesesindeki taşlar için bıçak altına yattı. Ameliyatının başarılı geçtiğini söyleyen Seren Serengil, ertesi gün tabutcu olarak evine geçti.

Yıllar Sonra İlk Kez Bunu Yaptı!

Hızla iyileşen ünlü sunucu, önceki akşam annesi, sevgilisi ve dostları ile yemek yedi. Dün akşam da Hande Yener konserinde en ön sırada boy gösterdi. Hande Yener, eski şarkıcı yeni sunucu Seren Serengil'i sahneye davet etti. Esmeray'ın Unutma Beni adlı şarkısını seslendiren Seren Serengil, uzun yıllar sonra bir ilki gerçekleştirdi. Arkadaşının ve sevgilisinin çektiği videoları sosyal medya hesabında paylaşan ünlü sunucunun performansı sevenleri tarafından çok beğenildi.