Türkiye’nin iş ve işçi bulma kurumu İŞKUR, kurulduğu günden beri herkesi iş sahibi yapmaya devam ediyor. İş arayanların en büyük umudu olan İŞKUR, milyonlarca kişiyi iş sahibi yaptı. 2022 yılında artan işsizlik oranlarının karşısında en önemli istihdam kaynağı olarak öne çıkıyor. Yayınlanan 2022 İŞKUR iş ilanları ile iş arayanlar, çok daha kolay bir şekilde kendisine uygun işleri bulabiliyor. İşte İŞKUR tarafından yayınlanan güncel iş ilanları ve bu ilanlara başvuru şartları!

İŞKUR İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR tarafından düzenli olarak yeni istihdam olanaklarıyla ilgili güncel ilanlar yayınlanıyor. Bu ilanlar vasıtasıyla iş arayan herkes, çok daha kolay bir şekilde aradığı niteliklere sahip işi bulabiliyor. İŞKUR iş başvurusu yapabilmek için güncel iş ilanları takip edilmelidir. Bunun için 81 ildeki İŞKUR şubelerinin dışında İŞKUR e-şube kanalı da kullanabiliyor.

İş arayanlar web üzerinde e-şube platformuna giriş yaparak, buradaki “Açık İş İlanları” kısmından iş araması yapabiliyor. Özellikle sektör, şehir, eğitim ve daha pek çok kriter için filtreleme de yapılabiliyor. Bu şekilde aranan kriterlerdeki iş ilanlarına daha kolay ulaşılabiliyor. İŞKUR iş başvurusu yapabilmek için İŞKUR kaydının bulunuyor olması gerekmektedir.

İŞKUR BİM 6.500 TL Maaşla Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük toptan fiyatına perakende satış mağazası BİM, büyümeye devam ediyor. Türkiye genelinde yeni şubeler açmaya devam eden BİM, bu doğrultuda da sürekli yeni personel alımları gerçekleştiriyor. Ciddi bir istihdam kaynağı yaratan BİM, İŞKUR üzerinden 2022’nin son aylarında da yeni personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan İŞKUR BİM personel alımı farklı pozisyonlar için yapılacak. Dolayısıyla farklı eğitim ve tecrübe standartlarından kişilerde başvuru gerçekleştirebilecek.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Lise mezunu herkesin başvuru yapabileceği İŞKUR BİM personel alımında minimum 5.500 TL maaş alabilmek mümkün olacak. BİM mağazalarında kasiyer, depo sorumlusu, reyon sorumlusu, mağaza müdürü gibi farklı pozisyonlara istinaden BİM İŞKUR iş ilanları yayınlandı. Üstelik İŞKUR BİM iş ilanlarına 19 ile 45 yaş arasındaki herkes başvuru gerçekleştirebiliyor. Geniş yaş şartı ve avantajlı maaş fırsatlarıyla İŞKUR’da BİM’in yayınladığı iş ilanları yoğun talep görüyor.