Hazal Kaya, henüz çocuk yaşta oyunculuğa başlayan isimlerden biri. 18. yaşını efsane dizi "Aşk-ı Memnu"nun setinde kutlayacak kadar da şanslı! Tıpkı Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Nur Fettahoğlu gibi bu diziyle birlikte star olan Hazal Kaya, hemen ardından "Adını Feriha Koydum"da oynayarak bomba gibi bir işe daha imza attı. Birbirinden çok farklı rollere evet diyen ve hepsinin altından başarıyla kalkan ünlü oyuncu, yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Arada tökezlediği projeler olsa da iki sezon süren "Bizim Hikaye" sayesinde tekrar ayağa kalktı. Şimdi de Netflix'in en çok merak edilen dizilerinden "Pera Palas'ta Gece Yarısı"nda oynuyor.

Cesur Yürek Hazal Kaya

Hazal Kaya

Öte yandan, kariyerindeki ve özel hayatındaki büyük değişimler Hazal Kaya'nın daha kendinden emin biri olmasını sağladı. Eskiden imaj kaygısı nedeniyle pek de göze çarpmayan muhalif tavrını ve cesur söylemlerini artık hep görmeye başladık. Gün geçmiyor ki Hazal Kaya'dan toplumsal sorunlara dair yeni bir itiraz ve çıkış duymayalım! Bu tavrını destekleyen ve beğenen çok sayıda insan olsa da tepkisini çektiği büyük bir kesim de var.

Hazal Kaya 2

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Örneğin, orman yangınları sırasındaki paylaşımları nedeniyle hedef gösterilen isimlerden biri de Hazal Kaya'ydı. Böylece, ünlü oyuncuyu karalamak için en ufak bir fırsatı bile kaçırmadıkları bir kez daha ortaya çıktı. Aldığı eleştiriler nedeniyle zor günler geçiren Hazal Kaya, bu kez oğluyla sorun yaşadı!

"Zamanın Hızına Bak"

Hazal Kaya story

Hazal Kaya, dün Instagram arşivine göz atıp iki yıl önceki bir fotoğrafı gördü. Çok duygulandı çünkü o fotoğrafta dünyalar tatlısı oğlu Fikret Ali'ye hamileydi! "Burada Fiko bey karnımda, tatildeymişiz." diyen ünlü oyuncu, "Az önce 'Annem, olmaz!' diye azar işittim... Zamanın hızına bak delireceğim!" diyerek duygularını anlattı.