Demet Akalın yine bildiğimiz gibi sosyal medyayı karıştırmaya devam ediyor. Her yaptığı paylaşımla olay yaratan Demo, bugünlerde biraz da olsa durulmuştu. Hem Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatı hem de Demet Akalın'ın geçim korkusu yüzünden çalışmalarına hız vermesi derken; Demo Instagram hesabından paylaşım yapmaya ara vermişti ancak bugün storyde gördüğümüz "şaklaban" çıkışı herkesi çok şaşırttı. Demet Akalın'ın hedefindeki isim kim? Aleyna Tilki mi, Hadise mi, yoksa başka biri mi?

demet-akalin-hadise.png

Hadise - Demet Akalın Rekabeti!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, geçtiğimiz ay "Bi daha bi daha" ile yaz mevsimine iddialı bir giriş yaptı. Yeni şarkısıyla güney sahillerini coşturan Demo'nun en büyük rakibi ise Hadise! Hadise'nin Kaan Yıldırım'la ayrılığını "yeni şarkı için reklam" olarak algılayan Demet Akalın, "Bi daha bi daha" şarkısını, Hadise'den 2 gün sonra sevenleriyle buluşturdu fakat Hadise'nin "Hay Hay"ı Demo'nun "Bi daha bi daha"sını resmen ezip geçti!

demet-akalin-004.png

Bu konu hakkındaki sessizliğini koruyan Demet Akalın, bugün Instagram hesabından "Bi daha bi daha" şarkısını paylaşarak; "Hiçbir şaklabanlığa gerek kalmadan büyük şarkı yapmak. @sinanakcil teşekkürler lordum!" diyerek Sinan Akçıl'a teşekkür edermiş gibi birilerine gönderme yaptı! Fakat Demet'in bu paylaşımından sonra kafalar karıştı! Bu sözlerin hedefindeki isim ezeli rakibi Hadise mi diye düşünürken; akıllara Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı için robotla evlenmesi gelince taşlar yerine oturdu.

demet-akalin-aleyna-tilki.jpg

Bu Sözler Aleyna'ya mı?

Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda bir dönem yakın olduğu Aleyna Tilki için; "Yazık dünya starı olacağım diyordu, çocuk dizisinde başrol oldu. Hira bile izlemiyor artık!" diyerek büyük bir kavganın fitilini ateşlemişti. Bu açıklamadan sonra atışmaya başlayan ikiliden Aleyna Tilki, dün yeni şarkısının reklamı için klipte rol alan robotuyla "evlendi" ve bu anları da Instagram hesabından paylaştı.

Demo açık açık Aleyna Tilki'ye bir taş atmamış olsa da; birçok sosyal medya kullanıcısı Demet'in "şaklaban" sözününün Aleyna'ya olduğunu düşünüyor.