Magazin dünyasının ve sosyal medyanın sık sık konuştuğu isimlerden birisi olan Nihat Doğan, şimdi de adeta skandal denilecek bir olayla daha gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz aylarda hayranı olduğu düşünülen ama aslında hayranı olmadığı ortaya çıkan İranlı Arzu ile evlenen Nihat Doğan'ın bu kez hakkında çıkan haberlerle başı epey derde girecek gibi görünüyor. Henüz yeni evli olan Nihat Doğan'ın eşini Bahar Candan'ın annesi Umut Candan'la kuliste aldattığı iddia edildi. İşte iddianın detayları!

Eski İlişkisinden Şok İddialar

Türkücü Nihat Doğan, geçtiğimiz aylarda İranlı eşi Arzu hanımla evlenerek dünya evine girmiş ve hatta şu aralar da baba olmak için geri sayımda. Ancak hakkında ortaya çıkan bir iddia deyim yerindeyse bomba gibi gündeme düştü diyebiliriz. Son olarak Seyhan Soylu ve Bahar Candan'la birlikte Al Sana Haber Programını yapan ve birçok takipçi tarafından da oldukça ilginç bulunan programın sunucularından olan Nihat Doğan, tam da bu programda iddiaların kurbanı oldu. Nihat Doğan hakkında oldukça sansasyonel bir iddiada bulunan kişi, bir güzellik merkezi sahibi olan Sevim Alan. Sevim Alan ve Nihat Doğan ise daha önceden ticari bir ortaklık yapmışlar. Ancak yine iddia edildiğine göre Sevim Alan ve Nihat Doğan bir süre de bir birliktelik yaşamışlar. Ancak bu ilişkiyle birlikte sonrasında ikilinin hem duygusal ilişkileri hem de ticari ilişkileri bozulmuş. Hatta bu durumla ilgili Sevim Alan'ın "'6 milyon TL bir zararımız var ve bunlar Nihat Doğan'ın fatura ve fiş kesmemesinden kaynaklanıyor" şeklinde bir beyanı bile var.

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Arzu Doğan Dayanamayıp İran'a Gitti

Ancak tabii olaylar burada bitmiyor. Nihat Doğan bu iddiaların ardından Instagramda açtı ağzını kapadı gözünü. Fakat asıl bomba da bundan sonra patladı diyebiliriz. Yine Sevim Alan'ın iddia ettiğine göre Nihat Doğan, Bahar Candan ile birlikte sunuculuk yaptığı dönemde kuliste Bahar Candan'ın annesi Umut Candan ile birlikte olmuş. Hem de Arzu hanımla evli iken. Konu hakkında konuşan Sevim Alan, 'Bahar Candan'ın annesiyle videosunu izledim ben bu adamın kuliste, Seyhan Soylu'nun televizyonunda telefon çalındığında polisler bakarken. Sen nasıl bir sapıksın, sen nasıl bir karaktersin! Evinde oturduğun koltuk bile benim dükkanımdan giden koltuk." dedi. Tüm bu olanların ardından ise yine Seyhan Soylu'nun iddiasına göre Nihat Doğan'ın eşi Arzu hanım "Beni üremek için mi kullandın?" diyerek İran'a gitti.