Hastalıkları yılan hikayesine dönen Seren Serengil nihayet ameliyat oldu! Bu hamlesiyle hepimizi şaşırtan ünlü sunucu, dün geceyi hastanede geçirdi. Sevgilisi Tohma'nın açıklamasına göre ameliyatı başarılı geçti. Şimdi bol bol dinlenip toparlanmaya çalışıyor.

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Ameliyat Hikayesi Uzadıkça Uzamıştı

seren serengil makyajsız

Geçirdiği mide ameliyatları sonrasında dumping sendromu sebebiyle kilo vermeyi durduramayan Seren Serengil, 46 kiloya kadar düşmüştü. Bütün kış "Ameliyat olmazsam yazı göremeyeceğim" diyen ünlü sunucu, yazın başında bir de safra kesesi ve böbreğindeki taşlar yüzünden hastanelik oldu.

seren serengil hastane-1

Söylemezsem Olmaz'ın finaline günler kala hastaneye yatan Seren Serengil, acilen ameliyata gireceğini duyurdu. O operasyon için dakika sayarken, takipçileri de ondan gelecek iyi haberleri beklemeye koyuldu. Ancak Seren Serengil bambaşka bir sürpriz yaptı. Hastaneden taburcu olarak Söylemezsem Olmaz'daki yorumcu koltuğuna oturdu.

seren serengil tekne-1

Seyircileri ile vedalaşmak istediği için ameliyatını programın sezon finalinden sonraya erteleyen ünlü sunucu, finalin ertesi günü soluğu Fethiye'de aldı. Uzun bir tatil yapan Seren Serengil, ameliyatları da hastalığı da bir kenara bıraktı. Arada tetkikler için İstanbul'a dönen ünlü sunucu, ameliyata dayanabilecek güçte olmadığı gerekçesiyle tedaviye alındı.

Nihayet Masaya Yattı

seren serengil ameliyat oldu

Beklenen gün nihayet geldi. Seren Serengil radikal bir kararla dün ameliyat masasına yattı. Ameliyatın sonucuyla ilgili ilk gelişmeyi, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma sosyal medya hesabında paylaştı. Normalde bu ayın sonunda hem safra kesesi hem de bağrsak ameliyatının birlikte yapılması planlanan Seren Serengil'in karaciğer değerlerinin aniden yükselmesi sebebiyle, acilen safra kesesindeki taşlar için ameliyata alındığını, bağırsak ameliyatının ise biraz daha gücünü topladıktan sonra yapılacağını söyledi. Durumunun şu an iyi olduğunu, daha da iyiye gideceğini belirtan Tohma, sevgilisini bir an bile yalnız bırakmadı.

Kendisini Yalnız Bırakmayan Arkadaşına Laf Sokmaktan Kaçınmadı!

Seren Serengil'in yanında olan yalnızca sevgilisi Tohma değildi. Arkadaşları da ünlü sunucuyu hastanede ziyaret etti. Dün akşam Bircan Bali hem arkadaşı hem de meslektaşının ziyaretine gittiği anları sosyal medya hesabında paylaştI. Seren Serengil ise kendisine destek olmak için elini tutan arkadaşını adeta öperken ısırdı. Bircan Bali'ye geldiği için teşekkür ederken bir yandan da laf sokmayı ihmal etmeyen Seren Serengil, "Erken geldin" şeklinde iğneleyici konuştu.

seren serengil bircan bali hastane

Bircan Bali ise "Dur daha sezona yeni başladık" demekle yetindi. Sanıyoruz ki narkoz etkisiyle geçen bu diyalog, iki arkadaş arasında probleme sebep olmadı. Ardından Bircan Bali arkadaşı Seren Serengil'in akşam yemeğini yedirdi. Bir diğer arkadaşı Zerrin Kartal ise o anları sosyal medya hesabında paylaşarak, "Sero'muz iyi" notunu ekledi.