Ünlü şarkıcı Alişan, günlerce yoğun bakımda yolunu gözlediği kardeşi Selçuk Tektaş'ı Covid-19 sebebiyle kaybetti. Kankası Demet Akalın da kahrolan Alişan'ı hayata döndürmeye çalışıyor.

Ünlü şarkıcı Alişan, 1990'lı yılların en çok satan albümlerine imza atan "Prestij Müzik" ailesinin bir üyesiydi. Şimdi her biri sinemada ve müzikte ayrı ayrı starlığını ilan eden Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'le birlikte tüm Türkiye'nin hafızasına kazındı. İşiyle o kadar bütünleşti ki, sahne adı Alişan'ı mahkeme kararıyla gerçek adına ekletti! Ama işinde ne kadar başarılı olursa olsun özel hayatında sıkıntılardan kurtulamadı. Aşktan yana yüzü gülmeyen Alişan, mutluluğu hayatının en başarısız projesinde yakaladı!

Büyük Aşk Yaşıyorlar

Alişan Buse Varol

Sadece birkaç bölüm süren "Dostlar Mahallesi" dizisinin setinde Buse Varol'la tanışan Alişan, nihayet hayatının aşkını bulduğuna emindi. Çok kısa süre içinde evlenmeye karar veren ve peş peşe iki çocuk yapan çift, sosyal medyanın en popüler ailesi oldu. Birbirlerinin kardeşlerini kardeş bilen çift, kocaman aileleriyle mutluluk pozları paylaşarak düşman çatlatıyordu. Yaz başında da bütün aile birlikte tatile çıktı.

Covid-19 Onları da Yıktı

Alişan Selçuk Tektaş-1

Alişan, kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'la birlikte Covid-19'a yakalandı. Ne var ki, Alişan'ın durumu giderek iyileşirken kardeşi Selçuk Tektaş'ın durumu gitgide kötüleşti. Günlerce yoğun bakımda kalan ve bütün ailesinin bir umut beklediği Selçuk Tektaş, ne yazık ki hayatını kaybetti. Acı kayıp, başta Alişan ve Selçuk Tektaş'ın eşi olmak üzere herkesi yasa boğdu. Ortadan kaybolan Alişan, ara ara kardeşini anmak ve yeğenlerini kendi çocukları gibi sahiplendiğini göstermek için paylaşımlar yaptı. Ama belli ki hala kendine gelebilmiş değil!

Alişan'ı Andı

Alişan Demet Akalın-1

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Demet Akalın, yıllar süren küslüğün ardından barıştığı eski dostu Alişan'la birlikte geçen sezon "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programını sundu. Program süresince iyice yakınlaşan ve ailece içli dışlı olan ikili, birbirlerine "ortim" diyordu. Ne var ki, hastalık ve cenaze sürecinde Demet Akalın'ın ortisine gereken desteği vermediği konuşuldu. 

Alişan Demet Akalın-2

Ama Demet Akalın bu iddialara aldırmadı bile! Bugün de "Yine güleceğiz, yine iyi olacaksın. Her dua sana sabır taşıyacak." diyerek dostunun yanında olduğunu gösterdi.