Tüm dünya çapında tanınmış bir kişilik olmayı başaran Nusret Gökçe, yani namı değer #SaltBae, Park Hyatt Maçka Palace İstanbul'da kaldığı evinde yayınladığı görseller ve videolarla sık sık dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde yine evinde çektiği bir videoda bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe, atlarken cinsel organının görülmesi ile sosyal medyanın diline düşmüştü. Şimdi de yine aynı şekilde evinde çektiği bir video ile gözlükle banyo yaptığını paylaşarak dikkatleri topladı. İşte detaylar!

Gözlükle Banyoya Girdi Kese Attırdı

2019 yılında 50 milyon euro ödeyerek İstanbul Maçka'daki Park Hyatt otelini satın alan Nusret Gökçe, otelini tanıtmak için çeşitli tanıtım videoları çekmeye devam ediyor. Son olarak yine otelinin tanıtımı için video paylaşımı yapan Nusret Gökçe, gözlükle birlikte yıkanarak kese yaptırdı. Bundan öncesinde de bu şekilde benzer tanıtım videoları çeken Gökçe, bornozu ile birlikte yatağa atlarken cinsel organı görününce adeta sosyal medyada olay oldu. Bu ve buna benzer videoları ve yaptığı diğer paylaşımlarla olay olan Nusret Gökçe, bu kez de gözlükleriyle birlikte banyo yaparken görüntülendi.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

Zorluklarla Mücadele

Park Hyatt Maçka Palace Istanbul'da kalmış olduğu evin kapılarını dünyaya açan Nusret Gökçe, geçirdiği lüks bir günü sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Daha iki yaşındayken ailesi ile birlikte Erzurum'dan Darıca'ya göç eden Nusret Gökçe, olumsuz maddi şartlar nedeniyle Darıca Faik Şahenk Ortaokulu'nu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalır. Meslek hayatına Bostancı'da kasaplar çarşısında başlayan ve burada uzun bir süre çıraklık yapan Nusret, bunun ardından büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalıştı. Aktif olarak günde 18 saat çalıştığını anlatan Gökçe et doğramadaki profesyonelliğini dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olduğunu söylüyor. İlk kez 2007 yılında İstinye Park'ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamış ve bundan sonra da dünyaya açılmış. Bu noktada Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen Gökçe, Arjantin'e doğru yola çıkmıştır. Bunu dahi büyük zorluklarla gerçekleştiren genç girişimci, cebindeki son parası ve kredi kartından çektiği 7 bin TL ile Arjantin'e gidebildiğini açıklıyor. Arjantin'de kasapları ve restoranları gezen Nusret, sektör hakkında fikir edinmeyi başarmış ve Türkiye'ye döndüğünde bu deneyimleri işine aktarmayı başarmıştır.