Hayatın akışı içerisinde çeşitli nedenlerle acil nakit ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Acil nakit ihtiyacınız oluştuğunda yüksek faizli kredi kullanmak yerine daha uygun koşullarda ihtiyaçlarınıza finansman oluşturmak istiyorsanız nakit avans kampanyaları tam size göredir! Bankaların nakit avans kampanyaları sayesinde günün her saatinde başvuru yapmadan hanında finansman desteği alabilirsiniz. İşte Türkiye’nin 3 büyük bankasının 2022 bahar dönemine özel taksitli nakit avans kampanyası ve avantajları!

Yapı Kredi World Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, acil nakit ihtiyaçlarınıza en uygun koşullarda çözümleri Yapı Kredi WorldCard kredi kartı ile sunmaktadır. Nakit ihtiyacınız olduğu her an taksitli nakit avans kullanımını hiç başvuru yapmanıza gerek olmadan yapabilirsiniz. Çünkü Yapı Kredi Bankası tarafından WorldCard kredi kartınıza tanımlanmış olan kullanılabilir taksitli nakit avans limiti bulunur. Bu şekilde ekstra başvuruya gerek duymadan hemen Yapı Kredi dijital bankacılık kanallarından veya Yapı Kredi ATM’lerinden hemen WorldCard nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Yapı Kredi taksitli nakit avansta 6 aydan 12 aya varan taksit fırsatından sadece %1.80 sabit faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye’nin en popüler bankalarından Halkbank’ın Paraf kredi kartını kullananların nakit ihtiyaçları için en uygun çözümler Paraf kredi kartında bulunuyor. Paraf kredi kartı kullanıcıları günün hangi saatinde oldukları fark etmeksizin hızlı ve kolay bir şekilde 200 TL ile 15.000 TL aralığındaki nakit ihtiyaçlarınız taksitli nakit avans kullanım imkanı sunuyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Halkbank’ın Paraf kredi kartında bulunan kullanılabilir nakit avans limitinizle uyumlu olacak şekilde 200 TL ile 15.000 TL aralığında nakit çekimini başvuru yapmadan yapabilirsiniz. Üstelik 12 aya varan vade desteğinden sadece %1.80 sabit faiz desteğinden yararlanabilirsiniz.

TEB Bonus Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), tüm müşterileri için Bonus kredi kartı ile taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirme imkanı sunuyor. TEB’in acil nakit ihtiyacı olanlar için başvuruya gerek olmadan sunduğu TEB Bonus nakit avans kampanyasından maksimum 10.000 TL’ye kadar işlem yapılabilmektedir. ATM’lerde tek işlemde 2.000 TL, günlük olarak ise 5.000 TL üst sınır bulunuyor. Üstelik 12 ay taksit ve %1.80 faiz desteği TEB taksitli nakit avans kampanyasında sizleri bekliyor.