Evinin ve ailesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için büyük bir çaba sarf eden ev hanımları, belgelendirebildiği bir geliri olmadığı için yıllardan beri bankadan kredi kullanamıyor. Ev hanımlarının maddi ihtiyaçlarını karşılama özgürlüğünün önünde engel olarak bu duruma, 2022 yılında bazı bankalar çözüm oluşturdu. Artık milyonlarca ev hanımı da tüm acil nakit ihtiyaçları için bankadan ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Üstelik evrak, kefil veya gelir belgesi ibra etmek zorunda da değil. İşte 2022 yılında ev hanımlarına kredi veren bankalar ve kredi şartları!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ev Hanımları Nasıl Kredi Kullanır?

Milyonlarca ev hanımını sevindiren haber geldi. Ev hanımları artık kendisinin veya ailesinin tüm acil nakit ihtiyaçları için hemen ve kolayca ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Ev hanımlarına kredi veren bankalar sayesinde ev hanımları tüm acil nakit ihtiyaçları için kredi başvurusunda bulunabiliyor ve başvuruları onaylanıyor.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar, ev hanımlarından gelir belgesi talep etmiyor. Ayrıca kefilsiz, şartsız, gelir belgesiz ve düşük faizli ihtiyaç kredileri sunuluyor. Böylelikle artık ev hanımları da nakde sıkıştıklarında bankadan kredi kullanarak, ödemelerini 36 aya varan vadeyle daha rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

CEPTETEB 50.000 TL Kredi

CEPTETEB, 2022 yılında ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında öne çıkıyor. Banka tarafından özellikle ev hanımlarına kefilsiz, gelir belgesiz ve imzasız anında 50.000 TL’ye kadar üst limitli ihtiyaç kredisi sunuluyor. CEPTETEB tarafından sunulan ev hanımlarına yönelik ihtiyaç kredisinde tam 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Ayrıca ev hanımlarının rahatlıkla ödeyebilecekleri düşük tutarlı kredi taksit tutarları sağlayacak avantajlı faiz oranları sunuluyor.

EnPara Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin ilk dijital bankası Enpara tarafından da ev hanımlarına kolayca kredi kullanabilme imkanı sunuluyor. Enpara’nın gelir belgesiz, kefilsiz ihtiyaç kredisine başvuru yapan ev hanımları, nakit ihtiyaçları için kolayca kredi kullanabiliyor. Ev hanımları 2022 yılında Enpara’dan 40.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Akbank’tan Ev Hanımlarına 50.000 TL Kredi

Akbank, 2022 yılında ev hanımlarının 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Üstelik ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank, gelir belgesi veya kefilde talep etmiyor.