Acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istediğinizde şubeye gitmek zorunda değilsiniz. Bankaların sağladığı dijital bankacılık hizmetleri sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Temassız ve sağlıklı kredi kullanım imkanı sunan bankaların mobil ve internet şubelerinden hemen ihtiyaç kredisi başvurularını yapabilirsiniz. Üstelik dijital bankacılık kanallarına yönelik olarak sağlanan avantajlı faiz oranları ve uzun vade fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Akbank Anında İhtiyaç Kredisi

Eğitim, sağlık, mutfak masrafları veya daha farklı tüm acil masraflarınız için hemen çevrimiçi kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank’ın dijital bankacılık kanaları üzerinden ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank “Direkt Kredi” kampanyası kapsamında şubeye gitmek zorunda kalmadan Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi kanalları üzerinden tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza istinaden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank Direkt Kredi kampanyası sayesinde şubeye gitmenize gerek olmadığı gibi özel avantajlardan da faydalanabiliyorsunuz. Özellikle Akbank mobil veya internet bankacılığı kanallarından yapacağınız Direkt Kredi başvurularınızda 3 aya varan erteleme imkanından yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınız için Akbank ihtiyaç kredisini şimdi kullanabilir ve ödemelerine tam 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi kampanyası kapsamında şubeye gitmeden 7 gün 24 saat dijital bankacılık kanallarından 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için direkt krediye başvurabilirsiniz. Üstelik onaylanan ihtiyaç kredisi limitiniz Akbank Vadesiz TL hesabınıza anında aktarılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Akbank Direkt Kredi %1.93 Faiz Oranı Avantajı

Akbank’ın çevrimiçi kredi hizmeti “Direkt Kredi” ile 7 gün 24 saat hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince sadece 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçebiliyorsunuz. 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kredi limitlerinde ancak 24 ay vade seçebiliyorsunuz.

Akbank Direkt Kredi kampanyasında 100.000 TL’ye kadar acil ihtiyaçlarınızda sadece %1.93’ten başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabiliyorsunuz. Buna göre 10.000 TL limitli Direkt Kredi kullanımında 36 ay vadeye %2.17 faiz oranıyla aylık 431.38 TL taksit ödemesi ve toplam  15.582.18 TL geri ödeme gerçekleştirirsiniz.