Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbank Axess ve Wings kredi kartları, en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer alıyor. Bu durum Akbank’ ın bu kartlarla ilgili sürekli yeni kampanyalar hazırlayarak, daha avantajlı kullanım koşulları sunulmasına neden oluyor.  Hazırlanmış olan yeni kampanya 31 Mart 2022 tarihine kadar devam ediyor. Kampanya da ilk defa Axess ve Wings kredi kartı başvurusu yapan herkes 250 TL chip-para kazanma şansına sahip oluyor. Aynı zamanda kart başvurularınızı belirli kanallar üzerinden yaparsanız, ilave 50 TL chip-para kazanma şansınız da var.

Akbank 250 TL Kredi Kartı Başvurusuna chip-para Kampanyası Özellikleri

31 Mart 2022 tarihine kadar Akbank kredi kartı ürünleri arasında yer alan Axess ve Wings kredi kartlarına başvurarak, kampanyaya katılım gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Elbette yatığınız kart başvurunuzun onaylanması gerekiyor. Başvuru sırasında, “kredi kartımın dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz önemli. Bu seçenek işaretlenmediğinde hem kartınızı elinize ulaşmadan kullanmaya başlayamıyorsunuz, hem de kampanyaya katılamıyorsunuz. Bu seçnek işaretlendikten sonra yapılan başvurular onaylandığında, kartınız size ulaşmadan önce de, online alışverişlerde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Onaylanan kredi kartınızla yaptığınız her 500 TL ve üzeri alışverişten, 50 TL chip-para kazanabiliyorsunuz. En fazla 5 defa ve toplamda 250 TL chip-para kazanabilmek için, 5 kez 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.  Kart başvurunuz yapıldıktan sonra, onayının 31 Mart 2022 tarihine kadar verilmiş olması gerekiyor.

Kredi Kartı Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Akbank Axess ve Wings kredi kartı başvuruları için, çok geniş bir seçenek havuzu bulunuyor. İnternet Şubesi, Mobil Şube aracılığıyla ya da ATM’ ler aracılığıyla kart başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Bunların yanında Şubelere başvurarak, Müşteri İletişim Merkezi’ne telefonla başvurarak, axess.com.tr, wings.com.tr ve Akbank.com web platformları üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bazı web platformları üzerinden yaptığınız başvurular onaylandığında, ilave 50 TL chip-para ödülü kaznama şansınız da bulunuyor. Bu kanalları kullanarak yaptığınız başvuruların en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar onaylanması halinde, yapacağınız 500 TL ve üzeri her alışverişten 50 TL chip-para kazanabiliyorsunuz. Bu avantajdan en fazla 5 defa olmak üzere, toplamda 250 TL chip-para kazanma şansınız bulunuyor.