Alışveriş yapmak hem bir ihtiyaç hem de bir keyif. Hayatın her alanındaki ihtiyaçlara yönelik olarak yapılan harcamalarda büyüyen bankacılık sektörüyle birlikte daha da avantajlı hale geliyor. İnsanı daha fazla alışveriş yapmaya iten ve aynı zamanda da oldukça kazandıran bankaların indirim ve puan kampanyalarına ek harcama sözü kampanyaları da bulunuyor. Bankaya kredi kartıyla aylık belirli tutarda harcama yapacağına dair sadece söz veren tüketiciler, yüzlerce TL’lik puanlar kazanabiliyor.

Denizbank’tan Tek Bir Sözünüze Anında 300 TL Hediye

Denizbank, 2022 bahar kampanyaları kapsamında alışveriş yapmayı seven tüm müşterilerine harcama yaptıkça kazandırmaya devam ediyor. İşte bu kampanyalardan birisi de Denizbank’ın sadece müşterilerinin tek bir sözüyle 300 TL hediye ettiği kampanyadır. Bu kampanyada Denizbank kredi kartı müşterileri 1 yıl boyunca ayda belirlenen tutarda harcama yapacağına dair söz vererek, anında 300 TL değerinde Bonus hediyesi kazanabiliyor.

Denizbank aylık harcama taahhüdü kampanyası, her Denizbank kredi kartı müşterisi için bir defa olarak faydalanılabilmektedir. Denizbank’ın “Sözünüze Bonus” kampanyasında tüketicinin harcaması gereken aylık taahhüt tutarına taksitli işlemlerindeki alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı yerine taksit tutarları dahil edilmektedir.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank 300 TL Bonus Hediye Kampanyası Detayları

Denizbank’ın tüm kredi kartı müşterilerine yönelik sunduğu harcama sözüne 300 TL tutarında hediye kampanyasından yararlanabilmek için mutlaka kredi kartı ekstre ödemelerini düzenli olarak ve gecikmeye düşmeden yapıyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca ticari kartlar ile ticari kullanım gerçekleştirilen kart sahipleri bu kampanyadan faydalanamamaktadır.

Kampanya kapsamında vereceğiniz aylık taahhüt tutarı, talimatın verildiği ilk hesap kesim tarihinden bir gün sonra ile bir sonraki dönem hesap kesim tarihi arasında tamamlanmalıdır. Aylık hediye Bonus kazandıran aylık taahhüt tutarını karşılayamamanız/tamamlayamamanız durumunda ise Denizbank tarafından taahhüdün kaçıncı ayında olduğunuza göre denk gelen tutardaki Bonus bakiyesi iade alınır. Ancak Bonus bakiyesi bulunmuyor ise bir sonraki hesap kesiminde ekstreye dahil eder. Bu nedenle her ay belirtilen harcama sözünüzü yerine getirmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Kazandığınız Bonus bakiyesini ise dilediğiniz gibi tüm Denizbank üye anlaşmalı işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.