PTT son yıllarda bankacılık ürünlerinin sunulması konusunda da aktif bir yaklaşım sergiliyor. Aktifbank ile PTT arasında yapılan protokolle, birçok bankacılık işlemini PTT şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında kredi finansmanları gibi çeşitli bankacılık ürünlerine de PTT’ ye başvurarak ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda çok sayıda emeklinin aylığını almak için tercih ettiği PTT şubeleri, hazırladığı yeni kampanyayla 80.000 TL üst limitli kefilsiz ve teminatsız kredi veriyor. Emekli aylıklarını PTT’ den alan kişilerin faydalanabileceği bu kampanyadan, bir kısa mesaj göndererek hemen yararlanabiliyorsunuz. PTT şubelerinin bir banka şubesi olarak hizmet verebilmesi için, sürekli yenilikler yapılıyor.

PTT SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Emekli aylıklarını PTT şubelerinden alana emekliler, cep telefonlarından bir kısa mesaj göndererek kredi başvurularını hemen yapabiliyorlar. Kredi başvurusu yapan emeklilerden, aylıklarını PTT şubelerinden alıyor olmaları dışında herhangi bir başka koşul aranmıyor. Kefil veya teminat ya da başka bir koşul bulunmuyor. Sadece PTT boşlu T.C. Kimlik No yazarak 3050’ ye mesaj atmanız, başvurunuzu yapmanız için yeterli oluyor. Başvurunuz süratle inceleniyor ve birkaç dakika içerisinde kullanabileceğiniz kredi tutarı tarafınıza yine mesaj yoluyla bildiriliyor. Aldığınız mesaja göre, kredi tutarınız hemen PTT hesabınıza geçiriliyor. Hazırlanan bu yeni kampanyadan, hali hazırda aylıklarını PTT şubelerinden alan emekliler faydalanabildiği gibi, emekli aylıklarını PTT şubelerine taşıyan emekliler de faydalanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

PTT SMS Kredi Özellikleri

PTT tarafından emekli aylıklarını şubelerinden alana emeklilere özel olarak sunulan bu finansman desteği, % 2,49 faiz oranıyla sunuluyor. 80.000 TL üst limitli olan krediden, 80.000 TL’ ye kadar istediğiniz miktarda faydalanabiliyorsunuz. Yasal mevzuat gereğince, 50 TL’ nin üzerindeki tüm krediler en fazla 24 ay vadeyle sunulabiliyor. 50.000 TL ve altında kredi tutarlarıysa, 36 ay vade seçeneğine sahip. Buna göre örneğin 50.000 TL olarak kullanılan bir kredi 36 ay vade seçeneğiyle, aylık eşit taksitli olmak üzere 2.286 TL geri ödeme tutarına sahip. Bu kredi için tek sefer olmak üzere 262,50 TL tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor. Başvurular aynı gün içerisinde sonuçlandırılıyor ve süratle kredinizi kullanabiliyorsunuz.