PTT yeni iştirakler kurarak, çağımızın yapısına uygun yeni hizmet türleri oluşturmaya devam eden bir anlayışa sahip. Bu çerçevede Aktif Bank ile varılan anlaşma çerçevesinde, PTT şubeleri aracılığıyla bankacılık hizmetleri de sunulabiliyor. Türkiye genelinde bulunan tüm PTT şubeleri, aynı zamanda banka şubeleri olarak da hizmet veriyor. Hazırlanan son kampanyayla tüm PTT şubelerinden 30.000 TL üst limitli kredi finansmanı desteği de alabiliyorsunuz.

Aniden oluşan nakit ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli desteği, PTT Aktif Bank işbirliğiyle sunulan bu krediyi kullanarak karşılayabilirsiniz. Kredi için PTT şubelerinden başvuru yapabiliyor ve onaylandıktan sonra yine PTT hesabınızla kullanabiliyorsunuz. Kefil ve herhangi bir teminat olmadan başvurunuz kısa süre içerisinde onaylanıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

PTT Aktif Bank Kefilsiz Kredi Kampanyası Özellikleri

PTT şubelerine başvurarak hemen 30.000 TL üst limitli olarak kredi kullanabiliyorsunuz. Kimlik belgesi ve gelir belgesi ile birlikte PTT şubelerine başvuran herkes, kredi olanağından faydalanabiliyor. En uzun 36 ay vade seçeneğiyle sunulan kredi, % 3,99 faiz oranıyla sunuluyor. Aktif Bank N Kolay Kredi ürününü, PTT ile yapılan anlaşma kapsamında PTT şubeleri aracılığıyla da kullanıcılara sunuyor. Uygulanan % 3,99 faiz oranı, başvuru sahibinin kredi notu ve gelirine paralel olarak değişkenlik gösteriyor. Diğer bir deyişle, kişiye göre özel faiz oranı uygulaması bulunuyor. Gelir belgesi ve kimlik belgesi dışında herhangi bir belge gerekmeden başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Kredi kullanımı için, herhangi bir teminat, kefil ya da koşul bulunmuyor.

PTT Aktifbank N Kolay Kredisini Kimler Kullanabiliyor?

PTT aracılığıyla sunulan, kefilsiz ve koşulsuz 30.000 TL üst limitli krediyi, 18 yaşını doldurmuş her Türk vatandaşı kullanabiliyor. Bu konuda da herhangi bir koşul bulunmuyor. Bunun dışından aylıklarını PTT aracılığıyla alan kişiler için, başka kredi finansman desteği kampanyaları da bulunuyor. Bu krediden faydalanabilmek için, aylığınızı PTT şubesi aracılığıyla almanız gerekmiyor. Kredi kampanyası herhangi bir koşul ve kefil olmaksızın her kesin faydalanacağı şekilde hazırlanmış. Başvuru sahibinin kredi notu ve gelir düzeyine göre, farklı faiz oranları uygulaması bulunuyor. Bu sebeple her başvurunun onay sonrasında kullanacağı kredinin geri ödeme planı da değişkenlik gösteriyor.