Bankalar, tüketiciyi çekebilmek için birbirinden cazip kampanyalar düzenliyor. Bankacılık sektöründeki her geçen gün artan ciddi rekabet, tüketiciye bankacılık ürünlerini kullanırken önemli avantajlardan yararlanabilme fırsatı sunuyor. Bankaların düzenledikleri kampanyalar tüketicilere indirim, Bonus ve taksit gibi birbirinden farklı çok avantajlı fırsatlar kazandırıyor. Özellikle son yıllarda e-ticaret alışverişlerindeki ciddi artışla birlikte bankalar sanal alışveriş işlemlerine yönelik avantajlı kampanyalar düzenlemeye başladı.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Odeabank’ta 50 TL İade Kampanyası

Odebank, e-ticaret sektöründe yapılan tüm alışverişlerde 50 TL’ye varan geri iade alma fırsatı sunuyor. Odebank müşterileri “Ayrıcalıklı Kart” kullanmaları durumunda e-ticaret sektöründeki tüm alışverişlerinin %10’luk kısmını geri iade alma hakkına sahip olabiliyor.

Odebank Ayrıcalıklı Kart sahiplerini kapsayan kampanya kapsamında ilgili kartınızla internette yapacağınız tüm alışverişlerinizde iade hakkından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik herhangi bir harcama koşulu da bulunmuyor. İnternette yapacağınız alışverişlerinizde tutarı fark etmeksizin %10’luk kısmını geri iade alabilmeniz mümkündür. E-ticaret sitelerinde yapacağınız sektör veya harcama tutarı koşullarından bağımsız tüm harcamalarınız kampanya kapsamında yer alır ve %10’u iade edilir.

Odebank 50 TL İade Kampanyası Koşulları

Odebank’ın Ayrıcalıklı Kart sahiplerine yönelik sunduğu kampanyası ile sektör ve harcama tutarı koşulu olmadan tüm e-ticaret harcamalarınızda %10 geri iade alabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında her bir müşteri en fazla 50 TL’ye kadar iade alabilme hakkına sahiptir. Buna göre Odeabank Ayrıcalıklı Kart ile yapacağınız 500 TL’ye kadar olan e-ticaret alışverişlerinizin 50 TL’sini geri alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında yapacağınız e-ticaret harcamalarınızda tek seferde işlem koşulu da bulunmuyor. Böylelikle 500 TL’ye kadar olan işlemlerinizin her biri için ayrı ayrı %10 oranında geri iade alabilirsiniz. Yani 10 TL’lik harcamanız içinde 200 TL’lik harcamanız içinde geri iade alabilirsiniz. Geri iade kampanyası kapsamında ister tek seferde, ister de parçalı olarak toplam 50 TL’ye kadar geri iade alabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde iadesi yapılan tutarların Ayrıcalıklı Kartı’nıza yansıtılması bir sonraki takip eden ayın 5’inde hesap ekstresine yansıtılmaktadır. Fatura ödemeleriniz, SGK prim ödemeleriniz veya bireysel emeklilik ödemeleriniz kampanya kapsamında yer almamaktadır. Ayrıca kampanyaya katılım gerçekleştirmenize gerek yoktur. Çünkü Odebank Ayrıcalıklı Kart üzerine otomatik olarak kampanya tanımlanmaktadır.