Aldıkları maaşın büyük bir kısmını kiralara veren vatandaşlar bu duruma bir dur diyebilmek için harekete geçmeye başladı. Herkes satılık ev ilanlarını değerlendirirken ev fiyatları da ufak çaplı bir kriz yaşatıyor maalesef. İşte vatandaşların böylesine zorlu bir dönemden geçtiklerini gören Türkiye Finans Bankası satılık gayrimenkul fırsatı ile yüzleri güldürmeye geldi. Bununla birlikte gayrimenkul kredisi de sunan Türkiye Finans, beklenilen fırsatı nihayet verdi!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Satılık Gayrimenkul Fırsatı!

Türkiye Finans, geçtiğimiz günlerde oldukça avantajlı bir fırsat duyurdu. Bu fırsat ile beraber kendi resmi internet sitesinde onlarca farklı gayrimenkulü satışa çıkaran Türkiye Finans, şimdiden büyük bir ilgi görmeye başladı. Elindeki hacizli evleri ''Gayrimenkul Satışı'' adı altında satışa çıkaran Türkiye Finans, Türkiye'nin dört bir yanındaki gayrimenkulleri yeni alıcıları ile buluşturmayı hedefliyor. Bu gayrimenkuller, piyasadaki değerinin yarı fiyatına satışa çıkarılıyor ve alıcılarına büyük olanaklar sağlıyor. Gayrimenkul sahibi olmak isteyenler, Türkiye Finans'ın resmi internet sitesinde satışa sunulan evleri en küçük detaylarına kadar inceleyebiliyorlar. Bu inceleme sonucunda vatandaşlar, günlerce satılık evleri gezmek yerine internet başından oturdukları yerde, aynı anda birbirinden farklı evleri değerlendirebiliyorlar.

Avantajlar Bitmiyor!

Türkiye Finans'ın sunduğu fırsatlar bitmiyor. Satılık gayrimenkul fırsatında kullanılabilecek bir kredi sunan Türkiye Finans, bu kredisinde oldukça avantajlı seçenekler veriyor. Türkiye Finans, kendi satılığa çıkardığı evlerde kullanılmak üzere tam 100 bin TL'lik bir konut kredisi veriyor. Bu kredisinde herhangi bir faiz oranı talep etmeyen Türkiye Finans, sadece ama sadece %0,69'luk bir kar oranı istiyor. Bununla birlikte vatandaşların geri ödeme döneminde de rahat etmelerini planlayan Türkiye Finans, tam 120 aya varan vade imkanı sunuyor. Eğer siz de ''Hayalini kurduğum eve sahip olmanın zamanı geldi!'' diye düşünüyorsanız hemen şimdi Türkiye Finans'ın resmi internet sitesine giriş yapabilir ve satılık onlarca gayrimenkulü değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz bu fırsat ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi alabilmek için 7/24 ulaşabileceğiniz Türkiye Finans temsilcinizle de iletişime geçebilirsiniz.