Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Türkiye Finans Katılım bankacılığının ülkemizdeki önemli üyelerinden biri durumunda. Sunduğu bankacılık hizmetlerini her kesime ulaştırma konusunda büyük başarı gösteren banka, sürekli artmaya devam eden bir müşteri portföyüne sahip. Bu durum özellikle konut finansmanı desteği konusunda çok sayıda müşteriye ulaşmasına da neden oluyor. Dolayısıyla bankaya çeşitli nedenlerle geçiş yapan konut sayısı da bir hayli yüksek oluyor. Bu çerçevede Türkiye Finans tarafından sürekli konut satışı yapılıyor.

KDV mükellefi olmayan bankaların konut satışlarını da, yasa gereği iş ortakları aracılığıyla şeffaf bir biçimde yapmaları gerekiyor. Türkiye Finans tarafından satışa sunulan konutların tamamı, çeşitli iş ortakları aracılığıyla online ihaleler yöntemiyle satılıyor. Muadillerine göre büyük ekonomik avantajlar taşıyan bu konut ihalelerinden bazılarını okuyucularımız için listeledik.

Hatay Payas İlçesinde 2+1 Daire 176.000 TL

Hatay’ın Payas ilçesinde buluna n daire, 2+1 oturma düzenine sahip. Dairenin toplam oturma alanı 74 metrekare. Kombi ısıtma sistemli daire, 176.000 ilk satış bedeliyle ihaleye çıkmış durumda. İhaleye katılım gerçekleştirmek için 6.230 TL Hizmet bedeli ödenmesi gerekiyor. Dairenin ihalesi bankadan.com web platformundan gerçekleştiriliyor.

Hatay Payas İlçesinde 3+1 Daire 198.000 TL

Yine Hatay’ın Payas ilçesinde bulunan daire, 82 metrekare ve 3+1 oturma düzenine sahip. Doğalgaz ısıtma sistemine sahip olan daire, 198.000 TL ilk satış bedeliyle ihaleye çıkarılmış durumda. Muadillerine göre önemli bir ekonomik avantaj sunan dairenin ihalesine katılmak için, 7.009 TL hizmet bedeli yatırılması gerekiyor. Bankadan.com web platformundan satışa sunulan daire için, aynı zamanda avantajlı Türkiye Finans Konut Finansmanı Desteği ürününden de faydalanabiliyorsunuz.

Zonguldak Merkez 3+1 Daire 320.000 TL

Zonguldak Merkez ilçesi Meşrutiyet Malallesi’ nde bulunan daire, 3+1 oturma düzenine sahip. 320.000 TL ilk satış bedeliyle ihaleye çıkmış olan dairenin ihalesine katılmak için, 15.100 TL hizmet bedeli ödenmesi gerekiyor. Dairenin toplam oturma alanı 85 metrekare. Bölgesine göre fiyatıyla çok önemli bir avantaj sunan daire için, Türkiye Finans, Konut finansmanı desteği ürününden faydalanılabiliyor.

Ankara Keçiören'de Ters Dubleks Daire 495.000 TL

Keçiören ilçesinde ters dubleks olarak inşa edilmiş daire, 495.000 TL ilk satış bedeliyle ihaleye çıkmış durumda. Dairenin ihalesine 23.500 lira hizmet bedeli ödeyerek katılabiliyorsunuz. 5+1 oturma düzenine sahip olan daire 200 metrekare kullanım alanına sahip. Dairenin alınması sırasında Türkiye Finans konut finansmanı desteğinden faydalanabiliyorsunuz.