Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Son açıklanan rakamlarla 14 milyonu aşan emekli sayısı, her ay düzenli olarak yatırılan aylıkları nedeniyle, bankalar için yüksek potansiyele sahip bir müşteri kitlesi oluşturuyor. Bu durum bankaların emekli müşterileri çekebilmek için, çok çeşitli kampanyalar hazırlamasını ve özel avantajlar sunmasını da sağlıyor. Denizbank Emekli Kredisi, bu kampanyalardan bir tanesi olarak hazırlanmış. Aylıklarını Denizbank şubelerinden alan emeklilerin faydalanabildiği Denizbank Emekli Kredisi ürünü, belgesiz ve teminatsız olarak, emekli müşterilerin hemen kullanabildiği bir kredi finansmanı türü. Zaten aylığını bankanın şubelerinden alan emekliler, istedikleri zaman çeşitli kanallar aracılığıyla başvurularını yapabiliyor ve süratle tamamlanan işlemlerin ardından kredilerini kullanabiliyor.

Denizbank Emekli Kredisi Özellikleri

Denizbank Emekli Kredisi en fazla 36 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. 55.000 TL olarak anında kullanılabilen kredinin üst limiti 100.000 TL olarak belirlenmiş. Denizbank aynı zamanda emekli müşterilerine, hem telefon bankacılığında ve hem de şubelerde hizmet önceliği tanıyor. Bu sebeple yapılan başvurular da süratle tamamlanıyor. Emekli Kredisi ürünü bankanın ATM’ leri aracılığıyla, internet şubesi ve mobil şubesi aracılığıyla, şubelere aracılığıyla ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kullanılabiliyor. Bu kanalların tümünden yapılan başvurular hemen sonuçlandırılıyor ve krediniz hesabınıza yatırılıyor. Bu aşamadan sonra istediğiniz kanala başvurarak kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Banka kredi kullandırımı sırasında, herhangi bir belge ya da teminat veya kefil talep etmiyor.

Denizbank Emekli Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Emekli kredisi 12, 24 veya 36 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. Yasal mevzuata uygun olarak, 50.000 liraya kadar olan krediler 36 ay vadeyle sunuluyor. 50.000 ile 100.0000 lira arasındaki krediler en fazla 24 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. 100.000 lira ve üzerindeki kredi taleplerindeyse, en fazla 12 ay vade uygulanabiliyor. Tüm vadeler için emeklilere özel olarak uygulanan kredi faiz oranı % 2,58 olarak belirlenmiş. Bu orana göre 10.000 lira olarak kullanılmış bir kredi, 36 ay vade seçeneğiyle geri ödendiğinde, aylık geri ödeme tutarı 473,54 TL oluyor. Bu kredinin toplam olarak 351,49 TL masrafı bulunuyor. Emekli müşterilerin daha yüksek kredi ihtiyacı ve farklı talepleri bulunuyorsa, kişiye özel olarak sunulan fırsatlar yararlanmak için bankanın şubelerine başvurması gerekiyor.