Nakit ihtiyacı olan ancak faiz yüküyle uğraşmak istemeyenler için ING Bank’tan faizsiz kredi müjdesi geldi. ING Bank’ın sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin “Turuncu Ekstra” programına dahil olmaları gerekiyor. Peki tüm ihtiyaçlar için ING Bank’tan faizsiz ihtiyaç kredisi nasıl alınır? ING Bank %0 faizli ihtiyaç kredisi şartları neler?

ING Bank’tan Herkese Faizsiz İhtiyaç kredisi

ING Bank, faizsiz ihtiyaç kresisi ile Eylül ayında artan masraflar için nakit çözümü sunuyor. Üstelik ING’nin ihtiyaç kredisi kampanyasından %0 faiz avantajıyla yararlanılabiliyor. Banka tarafından açıklanan yeni faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında

kredi faizi ne olursa olsun faiz ödemiyor gibi kredi kullanma avantajından yararlanabiliyor.
ING %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için ise belirli şartların yerine getirilmiş olması gerekiyor. Ayrıca banka tarafından açıklanan %0 faizli ihtiyaç kredi kampanyasından en fazla 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için yararlanılabilmektedir.

ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Kullanılır?

5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için faiz ödemek istemeyenler için ING Bank’ın %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. Kampanya kapsamında ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı ne olursa olsun, “Turuncu Ekstra” programından alınacak nakit iade desteğiyle kredi faizi sıfırlanabiliyor. ING Bank’ın Turuncu Ekstra programına katılan ve aylık 1.250 TL tutarındaki harcamayı Turuncu Ekstra ile yapanlar nakit iade alabiliyor. Alınan nakit iade sayesinde de ING ihtiyaç kredisi faizi ne olursa olsun sıfırlanabiliyor.

Turuncu Ekstra programı kapsamında 1.250 TL harcama taahhüdüne alternatifler olarak aylık 2.500 TL ortalama bakiyenin Turuncu Ekstra hesabında tutulması seçeneği de sunuluyor. Bu şekilde de Turuncu Ekstra programının nakit iade desteğinden yararlanılabiliyor. Böylelikle de ING’den kullanılan 5.000 TL üst limitli ihtiyaç kredilerindeki faiz oranı ne olursa olsun sanki hiç faiz ödemiyor gibi olunabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING Bank, Turuncu Ekstra programı dışında ve yanı sıra 5.001 TL ve üzeri ihtiyaç kredisi tutarları için ise sadece %1.79’dan başlayan kredi faiz oranı sunuyor. Bu sayede daha yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanımlarında da cazip ödeme fırsatlarından yararlanılabiliyor.