Nakit ihtiyaçlarının arttığı bu dönemde bankaların sunduğu anında krediler, vatandaşa rahat nefes aldırıyor. Bankacılık sektöründe dijital bankacılığın yaygınlaşmasıyla birlikte artık acil nakit ihtiyacınızın oluştuğu her an kolayca ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Dijital bankacılık kanalları üzerinden tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat kredi kullanabilirsiniz. Aktif Bank, acil nakit ihtiyacınız oluştuğunda şubeye gitmenize gerek kalmadan, hemen kredi kullanabilmenize yardımcı oluyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Aktif Bank Anında Kredi Koşulları

Aktif Bank tarafından “N Kolay Kredi” kampanyası sunuluyor. Bu kampanya sayesinde çok düşük faizli, uzun vadeli anında kredi kullanabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi çekebilmek için Aktif Bank’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Aktif Bank tarafından sunulan anında kredi kampanyasıyla 50.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi kullanabilirsiniz. Üstelik Aktif Bank anında kredi ürününde ister 2.000 TL, ister de 50.000 TL limitli kullanım gerçekleştirin 3 aydan 36 aya kadar varan vadeyle yalnızca %2.89 kredi faiz oranından faydalanın.

Aktif Bank’ın anında kredi ürününü 50.000 TL üst limitli olarak 36 aya varan vade imkanı ve %2.89 kredi faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Böylelikle 50.000 TL limitli anında kredi için yalnızca aylık 2.452.88 TL taksit ödemesi gerçekleştirirsiniz.

Aktif Bank Anında Kredi Başvurusu

Aktif Bank N Kolay Kredi ile anında kredi kullanabilmek için başvurularınızı dijital kanallar üzerinden yapabilirsiniz. Anında kredi başvurusu yapmak için Nkolay.com web sitesine gitmeniz ve “Hemen Başvur” seçeneğini kullanmanız gerekiyor. Başvurunuzu yapabilmek için sayfalarda evrak doldurmak veya imzalamak zorunda da kalmıyorsunuz. Dakikalar içerisinde 50.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

N Kolay Kredi ihtiyaç kredi başvurunuzun onaylanması durumunda krediniz Aktif Bank hesabınıza otomatik olarak aktarılır. Ayrıca tarafınıza N Kolay banka kartı da gönderilir. Böylelikle hızlı ve kolay bir şekilde çektiğiniz ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. N Kolay anında kredi geri ödemelerini;

  • N Kolay Mobil,
  • Aktif Bank İnternet Şubesi,
  • Aktif Bank şubeleri,
  • PTT şubeleri,
  • PTTmatik,
  • Vakıfbank ATM,

Şeklindeki kanallar üzerinden Aktif Bank anında kredi ödemelerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.