Akbank, müşterilerin iPhone 13 hediye ediyor. Akbank tarafından yapılan yeni çekiliş kampanyası duyurusuna göre kampanyaya katılanlar 30 adet iPhone 13’ten birisine sahip olabiliyor. Akbank iPhone 13 çekiliş kampanyasına katılım ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Peki Akbanklılar, iPhone 13 çekilişi kampanyasına nasıl katılabiliyor? Akbank iPhone çekiliş kampanyası koşulları neler? İşte Akbank’ın yeni İPhone 13 çekiliş kampanyasına dair tüm detaylar!

Akbank’tan iPhone 13 Hediye

Akbank, mobil bankacılık altyapısının yaygınlaştırılması amacıyla yeni bir kampanya duyurdu. Akbank, 2022 yılı sona ererken, müşterilerine iPhone 13 hediye ediyor. Banka tarafından yapılan yeni çekiliş ile birlikte 30 kişi Akbank’tan iPhone 13 kazanabiliyor. Akbank Mobil’e özel olan kampanyadan tüm Akbank müşterileri ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor.

Akbank iPhone 13 Çekilişi Koşulları

Akbank tarafından düzenlenen iPhone 13 çekilişine katılım ücretsizdir. Kampanya kapsamında çekilişe ücretsiz hak kazanabilmek için tek yapılması gereken ise Akbank Mobil uygulamasına girmektir. 10.08.2022 ile 25.09.2022 tarihleri arasında Akbank Mobil veya Jüzdan uygulamalarına giriş yapan Akbanklılar, 30 adet iPhone 13 dağıtılacak, çekilişe ücretsiz bir şekilde katılım hakkı elde ediyor.

Akbank iPhone 13 çekilişine ücretsiz çekiliş hakkı kazanabilmek için Akbank Mobil veya Jüzdan uygulamalarından birisine giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra uygulamalarda yer alan “Kampanyalar” ekranındaki “iPhone 13 Çekilişi” ile ilgili kampanyada yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılması gerekiyor. Bu şekilde kampanyaya katılım sağlanarak, 1 adet ücretsiz çekiliş hakkı kazanılabilmektedir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank iPhone 13 Çekilişi Ne Zaman?

Katılımların 25 Eylül’e kadar devam edeceği Akbank’ın iPhone 13 çekilişi, 05.10.2022 tarihinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş kapsamında 30 adet 22.499 TL değerindeki iPhone 13 128 GB ödülü hediye edilecek. Çekiliş sonuçları ise 07.10.2022 tarihinde yayınlanacak “Takvim Gazetesi” üzerinden duyurulacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan asil talihlilerin en geç 22.10.2022 tarihine kadar başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar başvuruda bulunmayan asil talihlilerin hakkı yedek talihlilere geçer. Akbank, yedek talihliler için ise en son başvuru tarihini 06.11.2022 olarak açıkladı. Bu tarihe kadar yedek talihlilerin de başvuru gerçekleştirmemesi durumunda söz konusu ödül hakkı kaybolmaktadır.