Vodafone faturalı hat sahibiyseniz ve aynı zamanda Akbank müşterisi olursanız, her ay 10 GB olmak üzere, toplamda 3 ay boyunca 30 GB hediye internet paketi kazanabiliyorsunuz. Akbank’ ın uzaktan müşteri olma teknolojisinin tanıtımı, Vodafone ile yapılan işbirliğiyle ödüllendiriliyor. Vodafone faturalı hat sahipleri, cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indirerek, sadece birkaç dakika içerisinde Akbank müşterisi olabiliyor.

Bu yöntemle yeni müşteri olan herkes, aynı zamanda Vodafone’ dan, her ay 10 GB olmak üzere toplamda 3 ay boyunca 30 GB bedava internet kazanıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, Akbank müşterisi olurken, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan davet kodunu uygulamaya kopyalamanız gerekiyor.

Akbank Müşterisi ol Vodafone’ dan 30 GB İnternet Kazan Kampanyası Özellikleri

Kampanyaya daha önce Akbank müşterisi olmayan ve Vodafone faturalı hat sahibi olan herkes katılabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasında Kampanyalar bölümünde görünen davet kodu, her müşteriye tek sefer görünüyor. Bu sebeple bu kodu hemen bir kenara not etmenizde fayda var.

Ardından cep telefonunuza indirdiğiniz Akbank mobil uygulamasında bulunan “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bu aşamada davet kodunu da kopyalayarak işleme devam ediyorsunuz. Uzaktan müşteri olma sürecini görüntülü görüşme yaparak tamamlayan ve Akbank hesabını başarıyla açan herkes, her 10 GB olmak üzere toplamda 3 ay boyunca 30 GB internet kazanıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Vodafone Yanımda Uygulamasında Bulunan Müşteri davet Koduna Dikkat

Akbank mobil uygulamasını indirdiğinizde, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra ekranda görünen davet kodu giriş ekranına, Vodafone Yanımda uygulamasından aldığınız Müşteri Davet Kodunu kopyalamanız gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulamasında, kampanyalar bölümünde ve ilgili kampanyaya tıkladığınızda görünen Müşteri davet kodu, her müşteriye sadece tek sefer görünüyor. Dolayısıyla mutlaka bu kodu gördüğünüzde, bir kenara not etmeniz gerekiyor. Aynı kampanyaya tekrar girdiğinizde Müşteri davet kodunu bir defa daha görme şansınız bulunmuyor.

Kampanya aynı zamanda uzaktan müşteri olma teknolojisinden faydalananların 70 yaşının altında olması gerektiği için, sadece 70 yaşının altında ve ilk defa Akbank müşterisi olanlar faydalanabiliyor. Yine kampanyadan sadece Vodafone faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor.