Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Günümüzde bankacılık ürün ve hizmetlerinin yoğun şeilde kullanılması, bankalar arası rekabete yol açıyor. Bankalar, vatandaşın işlemlerinde kendi ürün ve hizmetlerini kullanmasını teşvik etmek için avantajlı kampanyalar gerçekleştiriyor. Bu kampanyalarda da özellikle harcadıkça kazandıran kampanyalar dikkat çekiyor. 2022 banka kampanyaları sayesinde alışveriş yaptıkça Bonus kazanılabiliyor. HSBC’de vatandaşa harcama yaptıkça kazandıran Bonus kampanyası düzenliyor.

HSBC’den 105 TL NakitPuan

HSBC, kredi kartı müşterilerinin 1 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında yapacakları harcamalarına 105 TL NakitPuan sunuyor. HSBC NakitPuan kampanyası kapsamında 28 Şubat’a kadar yapacağınız harcamalarınız dahildir.

Kampanya kapsamında NakitPuan kazanabilmek için 300 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekiyor. HSBC harcadıkça kazandıra kampanyası kapsamında sadece HSBC Premier kredi kartı sahipleri bulunuyor. HSBC Premier kredi kartı sahipleri 28 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 300 TL ve üzeri harcamalarına tam 105 TL NakitPuan kazanabilme şansını yakalıyor.

HSBC NakitPuan Kampanyasına Katılım

HSBC’nin Premier kredi kartı müşterilerin özel sunduğu kampanyasıyla 105 TL NakitPuan kazanabilmek için mutlaka harcama öncesinde kampanyaya katılmalısınız. HSBC kampanyasına katılmak için “KAZAN” yazıp, “4477” numarasına SMS göndermelisiniz. Bu şekilde kampanyaya katılımınız sağlanır. Kampanyaya katıldıktan sonra 28 Şubat’a kadar Premier kredi kartınızla yapacağınız peşin 300 TL ve üzeri harcamanıza 105 TL NakitPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde yaptığınız harcama ile kazandığınız 105 TL değerindeki NakitPuan, Premier kredi kartınız 4 Mart 2022 tarihine kadar yüklenir. 4 Mart 2022’ye kadar Premier kredi kartınıza yüklenen 105 TL tutarındaki NakitPuan’ı en geç 4 Nisan 2022 tarihine kadar harcamalısınız. Bu tarihe kadar harcanmayan NakitPuan’larınız otomatik olarak silinir. Kampanya kapsamında kazandığınız NakitPuan’larınızı Premier kredi kartınızda mevcut olan diğer NakitPuan’lar ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kazandığınız NakitPuan’ları herhangi bir harcama limiti koşulu olmadan tüm HSBC üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında ticari kart harcamaları, otomatik fatura ödemeleri ve ön ödemeli kart harcamaları yer almamaktadır. Kampanya yalnızca HSBC Premier kredi kartlarıyla yapılan harcamaları kapsamaktadır. Ayrıca kazandığınız NakitPuan’lar, HSBC’nin diğer bir kampanyası olan TatilPuan olarak değerlendirilememektedir.