Şekerbank Bonus kredi kartı sahiplerine özel olarak hazırlanmış olan yeni kampanyadan, 200 TL bonusu hemen kazanabilirsiniz. 200 TL bonusu hemen kazanabilmek için yapmanız gereken, hazırlanmış olan aylık harcama tutarlarından herhangi birini seçerek, harcama sözünü vermeniz. Şekerbank kredi arktı sahipleri, her ay kredi kartıyla yaptıkları harcamaları ortalama olarak değerlendirerek, kendilerini en az zorlayacak şekilde aylık harcama tutarı belirleyebilir. Bankanın hazırladığı harcama tablosuna eş değer olarak, zaten yaptığınız aylık harcamalarınızı yine yaparak ilave bonus kazanabilirsiniz. Bunun için bankaya aylık bir harcama limiti belirleyerek harcama sözü vermeniz gerekiyor.

Şekerbank Sözünüze 200 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Şekerbank kredi kartı sahibiyseniz, kartınızla yaptığınız aylık harcama tutarlarını belirlemenizi öneriyoruz. Zaten yaptığınız bu harcamaları, her ay yapmaya söz verdiğinizde, bankanızdan ilave bonus kazanabiliyorsunuz. Aşağıda yer alan tablodaki harcama limitlerinden birini belirleyerek söz 12 ay boyunca her ay bu harcamayı yapmaya söz verdiğinizde 2090 TL’ye kadar bonusu hemen kartınıza yükletebilirsiniz.  

  • Aylık 250 TL harcama sözü verenlere 25 TL Bonus,
  • Aylık 500 TL harcama sözü verenlere 50 TL Bonus,
  • Aylık 750 TL harcama sözü verenlere 75 TL Bonus,
  • Aylık 1.000 TL harcama sözü verenlere 100 TL Bonus,
  • Aylık 1.500 TL harcama sözü verenlere 150 TL Bonus,
  • Aylık 2.000 TL harcama sözü verenlere 200 TL Bonus

Şekerbank Sözünüze 200 TL Bonus Kampanyası Koşulları

Harcama sözünüzü 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezi, ATM’ler, internet şubesi ya da banka şubeleri aracılığıyla hemen belirleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında harcama söz olarak belirlenen limitin, 12 ay boyunca her ay kredi kartıyla yapılması gerekiyor. Harcama sözünüzü verdiğiniz zaman, kazancınız olan ödül, kartınıza hemen ve tek seferde olmak üzere yükleniyor. Harcama sözünüzün üst limiti, kredi kartınızın limitinin % 70’inden fazla olamıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Kampanya kapsamında yapılması gereken harcamalara, otomatik ödeme talimatıyla gerçekleştirilen fatura ödemeleri dahil edilmiyor. Benzer şekilde nakit çekim ve buna ait masraflarda harcama sözünüzü kapsamıyor. Harcama sözünüzü gerekli işlemi tamamlayarak başlattığınızda, aynı gün içerisinde iptal edebiliyorsunuz. İptal işlemi ertesi günden itibaren kampanya taahhüt süresince sonlandırılamıyor.