Katılım Bankacılığının ülkemizdeki önemli üyelerinden biri olan Türkiye Finans Katılım Bankası, her alanda sunduğu faizsiz bankacılık hizmetleriyle, giderek daha fazla müşteriye ulaşıyor. Faizsiz olarak sunulan bankacılık ürünlerinden biri olan İhtiyaç Finansmanı, % 2,19 kar oranı ile kullanıcıya ulaşıyor. Bankacılık mevzuatı gereği olarak, kullanılan ihtiyaç finansmanı tutarına göre vadelendirme yapılıyor. Buna göre 50.000 TL ihtiyaç finansmanı kullanıldığında 36 ay vadede geri ödenebiliyor. 50.000 TL ile 100.000 TL arasında kullanılan ihtiyaç finansmanı en fazla 24 ay vadede geri ödenebiliyor. Son yapılan mevzuat değişikliği nedeniyle, artık 10.0000 TL ve üzeri olarak kullanılan ihtiyaç finansmanlarında en fazla 12 ay vade uygulanabiliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı Özellikleri

Banka tarafından çeşitli ihtiyaçların karşılanabilmesi için sunulan ihtiyaç finansmanı ürünü, faizsiz ve kar oranıyla kullanıcıya ulaşıyor. Faiz ödemek istemeyen, faizli bankacılık ürünü kullanmak istemeyenlerin gönül rahatlığıyla başvurabileceği ihtiyaç kredisi ürünü, % 2.19 kar oranıyla kullanıcıya sunuluyor. Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi ürününe, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı, resmi web platformu ya da ATM’ leri aracılığıyla kolayca başvurabiliyorsunuz. Şubelerden de başvuru alınıyor. İsteyen herkes “Görüntülü Görüşme” gerçekleştirerek, Türkiye Finans Mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra hemen banka müşterisi olabiliyor. Müşteri olduktan sonra, mobil uygulama ya da internet şubesi aracılığıyla da hemen ihtiyaç finansmanına başvurabiliyor.

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Avantajları

Bankadan ihtiyaç finansmanı kullanan herkes açtırdıkları kredi hesabıyla da bazı avantajlar elde ediyor. Örneğin EFT ve havale işlemleri için herhangi bire masraf ödemesi yapmıyorlar. Bankanın mobil uygulamasının cep telefonuna indirilmesinin ardından, birkaç dakikalık bir işlem ve görüntülü görüşme sonrasında hemen banka müşterisi olabiliyorsunuz. Bu sayede bankanın mobil uygulaması ve internet şubesini de kullanma şansınız oluyor. Bankanın şubelerine gitmek için zamanını olmadığında bu yönteme başvurarak müşteri olabilir, ihtiyaç finansmanı ürününden de hemen faydalanabilirsiniz. Artık banka müşterisi olduğunuz için, başvurduğunuz ihtiyaç finansmanı onaylandığında hemen hesabınıza geçiriliyor. Bu sayede istediğiniz zaman ev istediğiniz yerden, ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Bankanın bankacılık hizmetlerinde, teknolojinin sağladığı yeni olanakları kullanım becerisi sayesinde, sürekli yeni hizmetlerin ortaya çıkmasına neden oluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 10.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken... Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 10.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken...