Tüm acil harcamalarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini faizsiz kredi kullanarak karşılayabilirsiniz. %0 faizli ihtiyaç finansmanı sayesinde Pandemi döneminde tüm masraflarınızı çok uygun koşullarda kredi kullanarak, karşılama fırsatından yararlanabilirsiniz. Katılım bankacılığında sunulan faizsiz krediler sayesinde artık tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için uygun geri ödeme koşullarında kredi kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Kampanyası

Ekonomik dalgalanmalar, piyasada artan fiyatlar ve oluşan acil masraflar nedeniyle kredi kullanmak durumunda kalabiliyorsunuz. Böyle bir durumda bankacılık sektöründeki yüksek kredi faiz oraları ciddi bir ödeme yükü oluşturuyor. Bu dönemde katılım bankaları tarafından faizsiz kredi sunuluyor. Türkiye’nin en büyük katılım bankacılık kuruluşlarından birisi olan Türkiye Finans tarafından faizsiz kredi sunuluyor.

Türkiye Finans tarafından sağlanan faizsiz kredi sayesinde faiz yükü olmadan, tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Türkiye Finans tarafından ihtiyaç finansmanı olarak sunulan %0 faizli kredi ürününde 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. Türkiye Finans’ın faizsiz ihtiyaç finansmanı ürünüyle 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans 36 Ay Vadeli Faizsiz Kredi

Türkiye Finans’ın ihtiyaç finansmanı ürünü sayesinde %0 faizli olacak şekilde 36 ay vadeli 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Faizsiz ihtiyaç finansmanında 36 ay vadenin yanı sıra sadece %1.79 kar payı uygulanmaktadır. Katılım bankacılık sektöründe kredi ürünlerine yönelik olarak faiz uygulanmamaktadır.  Bunun yerine kar payı oranı uygulanmaktadır.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Faiz olmayan ve 36 aya varan vade imkanının bulunduğu %1.79 kar payı oranlı ihtiyaç kredisi sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi çekebilirsiniz. 10.000 TL limitli ihtiyaç finansmanı kullanımınızda aylık yalnızca %1.79 kar payı oranı uygulamasından yararlanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçebileceğiniz gibi 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki ihtiyaç finansmanında en fazla 24 ay vade seçebilirsiniz. Çünkü bankacılık sektöründe 50.000 TL üzeri ihtiyaç kredilerinde en fazla 24 ay vade seçeneği sunulabiliyor. Acil masraflarınız için faizsiz kredi kullanmak için size en yakın Türkiye Finans şubesine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.