TEB bu baharda da kazandırmaya devam ediyor. Bankacılık sektöründe bahar ayına özel gerçekleştirilen çekilişler on binlerce TL’lik hediyeler kazanma şansını tüketiciye getiriyor. TEB, Mart ayı çekiliş kampanyasıyla Hepsiburada alışverişlerinizde kullanılabilen 15.000 TL’ye varan hediye çeki kazandırıyor. İşte TEB Hepsiburada 15.000 TL hediye çeki çekilişine katılma koşulları ve yöntemleriyle ilgili tüm detaylar!

TEB 15.000 TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki Kazandırıyor

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) Mart ayında gerçekleştirdiği çekiliş kampanyasıyla müşterilerine 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çeki kazandırıyor. CEPTETEB mobil uygulamasını kullananlar çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Çekiliş ile başta 15.000 TL hediye çeki olmak üzere binlerce TL’lik Hepsiburada hediye çeki kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

CEPTETEB Mobil uygulamasına özel Mart ayı çekilişi kapsamında 1 kişiye 15.000 TL, 10 kişiye 5.000 TL,  30 kişiye 2.500 TL, 60 kişiye 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki veriyor. CEPTETEB Hepsiburada hediye çeki çekilişi kapsamında TEB müşterileri toplamda 101 farklı Hepsiburada hediye çekinden birisini kazanma şansını yakalıyor. Çekilişe katılmak isteyen TEB müşterileri hemen CEPTETEB mobil uygulamasına giriş yapıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

CEPTETEB Çekiliş Hakkı Nasıl Kazanılır?

TEB ile Hepsiburada arasında imzalanan protokol kapsamında 31.01.2022 ile 03.04.2022 tarihleri arasında her biri birbirinden avantajlı tam 101 farklı Hepsiburada hediye çekinden birini kazanma şansı yakalanıyor. TEB Hepsiburada hediye çeki çekilişine katılmak isteyenler sadece CEPTETEB mobil uygulamasına giriyor. CEPTETEB Mobil uygulamasının “Kampanyalar” ekranında yer alan çekiliş duyurusunda “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Böylelikle çekilişe katılımınız sağlanıyor. Eğer CEPTETEB uygulamasından çekilişe katılımı sağlamazsınız, çekilişle hediye kazansanız dahi hak talep edemiyorsunuz.

Her hafta CEPTETEB Mobil uygulamasına giriş yaparak 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca TEB tarafından belirlenen seçili bankacılık işlemlerini gerçekleştirerek her hafta ekstra 1 çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz. TEB tarafından belirlenen seçili bankacılık işlemleri EFT, havale, FAST, döviz alım ve satım, fatura ödeme şeklindedir. Ayrıca CEPTETEB kredi kartı başvuru ve onaylanmasıyla kullanım, CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu ve onaylanmasıyla kullanım ile kolay adres tanımlama işlemleri de çekiliş hakkı kazandırıyor.

TEB çekiliş duyurusuyla Hepsiburada hediye çeki kazanan talihliler, hediye çeklerini en geç 31.07.2022 tarihine kadar kullanabiliyor. Kazanılan hediye çekleri altın ve ziynet kategorileri dışında diğer tüm Hepsiburada.com alışverişlerinde geçerlidir.