Nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber: O dört banka faizsiz kredi vermeye başladı, hem de 36 ay vade ile!

Dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını sebebiyle küresel anlamda ekonomik problemler yaşanmaya başladı. Haliyle vatandaş, zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılayamaz duruma geldi. Bu zor günlerde katılım bankaları vatandaşa el uzattı.

Katılım bankacılığı prensipleri gereği, faiz yerine kar oranı uygulamasıyla vatandaşa finansman sağlayan Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk, faiz ödeme sorununu ortadan kaldırdı. İşte Türkiye’nin önde gelen bankaları tarafından sunulan o finansmanların detayları!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Ziraat Katılım İhtiyaç Finansmanı

ziraat katılım

Faizsiz bankacılık konusunda da en büyük adım Türkiye’nin yükselen değerleri arasında yer alan Ziraat Katılım’dan geliyor. Ziraat Katılım, son derece uygun kar oranları ve uzun vadelerle, anında ihtiyaçlarınızı gideren, geri öderken de bütçenizi ve sizi üzmeyen bir finansman imkanı sunuyor.

Ziraat Katılım tarafından sunulan bu finansmana tüm Ziraat Katılım şubelerinden ve Ziraat Katılım internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan finansman tutarı direkt hesabınıza aktarılıyor.

Vakıf Katılım İhtiyaç Finansmanı

vakıf katılım-1

Nakite ihtiyacı olanlara bir destek de Vakıf Katılım’dan geliyor. Vakıf Katılım, %1,55’ten başlayan kar oranları ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir finansman sunuyor. Bu finansman, eğitimden sağlığa, elektronikten beyaz eşyaya, seyahatten tadilata her türlü ihtiyaçlarınızda size destek oluyor.

Vakıf Katılım ihtiyaç finansmanına tüm Vakıf Katılım şubelerinden başvurulabiliyor. Onaylanan finansman tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de ihtiyaçlarınızı gidermenin tadını çıkarmak kalıyor.

Kuveyt Türk İhtiyaç Finansmanı

kuveyt türk

Nakit ihtiyacı olanlara el uzatan bankalar arasında Kuveyt Türk de yer alıyor. Kuveyt Türk’ten kullanacağınız ihtiyaç finansmanlarında kar oranı %1,66 olarak belirleniyor. 50 bin TL’ye kadar olan finansman kullanımlarında vade 36 ayı bulurken, 50 bin TL üzeri finansmanlarda bu süre 24 ay ile sınırlanıyor.

Kuveyt Türk tarafından sunulan bu ihtiyaç finansmanı, kiradan elektroniğe, seyahatten beyaz eşyaya kadar her türlü ihtiyacınız için size destek oluyor. Başvurular tüm Kuveyt Türk şubelerinden ve internet bankacılığından başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza aktarılıyor.

Albaraka Türk İhtiyaç Finansmanı

albaraka türk

Albaraka Türk de katılım bankacılığı alanında adını duyuran bankalar arasında yer alıyor. Albaraka Türk tarafından sunulan ihtiyaç finansmanının kar oranı %1,69 olarak belirlenirken vade süresi 36 ayı buluyor. 50 bin TL üzeri finansman başvurularında ise vade süresi 24 ay ile sınırlanıyor.

%1,69 kar payı ve 36 ay vade ile Albaraka Türk’ten kullandığınız 50 bin TL ihtiyaç finansmanının toplam geri ödemesi 70.984 TL, aylık taksitleri ise 1.971,78 TL oluyor.