Ekonominin tüm dünyada ciddi bir kriz içerisinde olduğu bu dönemde, piyasalarda da ciddi bir artış yaşanıyor. 2022 enflasyon rakamlarındaki artış, kur krizi ve pandemi gibi etkenlerle birlikte hayat pahalılığı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu dönemde vatandaş birikim yapabilme imkanına maalesef sahip olamıyor. Böyle bir dönem içerisinde vatandaşların ortaya çıkan acil nakit ihtiyaçları için bankalara yoğun bir talebi bulunuyor. Bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredilerine olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Bazı bankalar 3 ay ödemesiz ve düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

TEB 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

TEB, acil nakit ihtiyaçlarınız için düşük faizli ve uzun vade imkanı bulunan ihtiyaç kredisi sunuyor. CEPTETEB 2022 ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde krediyi şimdi kullanıp, ilk taksit ödemesine tam 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. İlk 3 ay ödeme yapmadığınız ihtiyaç kredisi sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve ekonomik olarak rahat bir nefes alabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

CEPTETEB 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi ürünü ile 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay ödeme yapmanıza da gerek yok. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla kullanacağınız TEB ihtiyaç kredisinde %1.85’ten başlayan avantajlı kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vadeden 50.000 TL’ye kadar faydalanabilirsiniz. 50.000 TL üzerindeki ihtiyaç kredilerinde en fazla 24 ay vade seçeneğini seçebilirsiniz. 3 ay ertelemeli CEPTETEB ihtiyaç kredisinde 10.000 TL limitli kullanımlarınıza 36 ay vadeye %1.99 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarlarınız 321.38 TL olur.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Vakıfbank, Pandemi döneminde vatandaşa avantajlı kredi ürünleri sunmaya devam ediyor. Vakıfbank 2022’de de tam 3 ay ödeme yapmayacağınız ihtiyaç kredisi sunuyor. Vakıfbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla 36 aya vadeden yararlanabilirsiniz. 125.000 TL’ye kadar olan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredilerinde %1.55’den başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik “KREDI”, “T.C. Kimlik Numarası”, “Doğum Tarihi” ve “Aylık Gelir” bilgilerinizi yazıp, “5724” numarasına SMS göndererek, kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.